Symulator giełdy – gra inwestycyjna

Myślałeś o kupnie akcji danej spółki giełdowej, ale nie masz gotówki na handel? Skorzystaj z symulatora giełdowego.

Może usłyszałeś wiadomości o jakiejś firmie i pomyślałeś, że kurs może wzrosnąć? Albo po prostu zawsze chciałeś poznać szczegóły związane z zakupem akcji? Dzięki wirtualnej technologii giełdowej, symulatory giełdowe (gra giełdowa), pozwalają przeglądać papiery wartościowe, dokonywać transakcji i śledzić wyniki – wszystko to bez ryzykowania grosza. To wszystko przy użyciu klawiatury lub telefonu komórkowego.

[maxbutton id=”3″]

Ostrzeżenie o ryzyku: {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Kliknij przycisk i przejdź do rejestracji w symulatorze giełdowym

Po rejestracji należy przełączyć konto w tryb „Wirtualny Portfel” – przejdziemy do symulatora giełdowego
rywalizacja w symulatorze giełdowym

Rywalizacja bez ryzyka – 100 000 USD w wirtualnej gotówce.
Zacznij od 100.000 dolarów w wirtualnej gotówce i przetestuj swoje umiejętności inwestycyjne! Rywalizuj z tysiącami traderów i realizuj transakcje na najwyższym poziomie!

symulator giełdy - Wkrocz na rynek rzeczywisty

Wkrocz na rynek rzeczywisty
To idealna platforma do rozpoczęcia przygody z giełdą! Wysyłaj transakcje w wirtualnym środowisku, zanim zaczniesz ryzykować własnym kapitałem.

Miliony tranderów na swiecie - symulator giełdowy

Połącz się z ponad 11 mln traderów na całym świecie.
Nawiąż kontakt z innymi inwestorami z różnych środowisk i doświadczeniem oraz poznaj ich metody pozwalające stać się lepszym inwestorem.

symulator giełdowy - testuj strategie

Sprawdź swoje umiejętności i testuj strategie.
Dołącz lub podejmij wyzwania z innymi inwestorami. Codziennie rywalizuj o to, kto ma najlepsze wyniki inwestycyjne.

Czym jest symulator giełdowy?

Gry giełdowe online są prostymi, łatwymi w użyciu programami, które imitują prawdziwe funkcjonowanie rynków akcji. Większość symulatorów gier giełdowych daje użytkownikom 100 000 dolarów w witualnych pieniędzy na start. Od tego momentu gracze wybierają i kupują akcje, walutę czy towary. Większość akcji dostępna jest na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE), Nasdaq i Amerykańskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (AMEX).

Najpopularniejsze symulatory giełdowe starają dopasować się do rzeczywistych warunków i faktycznej skuteczności. Wiele z nich nalicza nawet wirtualne opłaty i prowizje. Opłaty te mogą znacząco wpłynąć na wynik finansowy inwestora, a włączenie ich do symulowanego handlu pomaga użytkownikom nauczyć się uwzględniać te koszty przy podejmowaniu decyzji. Równolegle poznasz podstawy finansów i poznasz podstawową terminologię inwestowania.

Jak wybrać najlepszy symulator giełdowy?

Symulator handlu akcjami jest narzędziem online, które pozwala użytkownikom symulować kupno i sprzedaż akcji i śledzić ich wirtualne wyniki. Może to być przydatne narzędzie do ćwiczenia umiejętności handlowych, ale może być mało realistyczne, ponieważ kiedy w grę wchodzą prawdziwe pieniądze ludzie zachowują się inaczej. O ile niektóre symulatory są w dużej mierze zaprojektowane jako rozrywka, to potencjalni poważni inwestorzy muszą szukać symulatora, który jest tak realistyczny, jak to możliwe. Trzeba wziąć pod uwagę rynki, które symuluje, techniki handlu, częstotliwość i szczegółowość aktualizacji.

Pierwszym aspektem przy wyborze symulatora giełdowego jest cena. Dostępne są zarówno darmowe, jak i płatne warianty. Decyzja o tym czy płacić za symulator jest sprawą osobistą. Ogólna zasada jest taka, żeby płacić tylko wtedy, kiedy istnieją wyraźne korzyści, a z darmowych rozwiązań korzystać tylko wtedy, kiedy są one przydatne.

Należy również sprawdzić, czy symulator giełdowy obejmuje rodzaj inwestycji, którymi są Państwo zainteresowani. W pierwszej kolejności powinni Państwo sprawdzić czy symulator obejmuje rynki, na których zamierzają Państwo handlować i czy obejmuje on wszystkie akcje na danym rynku (lub przynajmniej szeroką i reprezentatywną próbę). Następnie powinni Państwo sprawdzić, czy obejmuje on preferowany przez Państwa sposób handlu. Niektóre symulatory obejmują tylko zwyczajne kupno i sprzedaż, podczas gdy inne pozwalają symulować sprzedaż krótką akcji, technikę, dzięki której mogą Państwo osiągnąć zysk, jeżeli cena spada.

Najważniejszą cechą symulatora handlu akcjami dla kogoś, kto rozważa prawdziwy handel jest to, że pozwala on na handel w czasie rzeczywistym. Niektóre z bardziej przypadkowych symulatorów są zaprojektowane zasadniczo jak gry i aktualizują ceny tylko raz dziennie. To może wystarczyć, aby nauczyć się podstaw inwestowania w akcje, ale nie wystarczy, jeżeli planuje Pan poważne inwestowanie – zwłaszcza daytrading. Jest to strategia polegająca na kupnie i sprzedaży akcji w tym samym dniu w celu osiągnięcia małych, ale szybkich zysków. Mogą Państwo również poszukać symulatora, który zawiera funkcje zaprojektowane tak, aby bardziej realistycznie podchodzić do kosztów. Może to obejmować uwzględnienie prowizji, którą musieliby Państwo zapłacić brokerom, gdyby handlowali Państwo na poważnie.

Dobry symulator giełdowy pozwoli Państwu śledzić swoje wyniki w kategoriach innych niż zysk lub strata netto. Na przykład, symulator może porównać Państwa wyniki z wynikami całego rynku dając lepsze wyobrażenie o tym, jak korzystne były Państwa decyzje.

Etoro - Inwestycje Online

Ranking:

⭐⭐⭐⭐⭐

Korzyści:
✔ 0% prowizji od zakupu prawdziwych akcji
✔ Kopiuj odnoszących sukcesy inwestorów giełdowych za pomocą 1 kliknięcia
✔ Regulowany i renomowany broker
Akcje
✔ Opłata za konto: 0 PLN / miesiąc
✔ Aplikacja mobilna: 9/10

Całkowite opłaty za 12 miesięcy:
0 PLN

Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Ostrzeżenie o ryzyku: {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Ostrzeżenie o ryzyku: {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Narzędzie dla profesjonalistów lub inwestorów indywidualnych

Inwestorzy indywidualni poszukują najlepszych symulatorów giełdowych, które pomogą im stać się lepszymi inwestorami. Wybór symulatora akcji zależy w dużej mierze od tego, jak dobrze dany symulator spełnia określone potrzeby indywidualne.

Nie ma jednego symulatora giełdowego, który wskazywalibyśmy i deklarowalibyśmy jako „najlepszy” niezależnie od sytuacji. Jednak ten powyżej jest co najmniej „jednymi z najlepszych”. Konsekwentnie otrzymuje wysokie noty zarówno od użytkowników jak i recenzentów. Zachęcamy do przeanalizowania go z perspektywy własnych specyficznych potrzeb i celów.

Symulator giełdowy eToro: Odkryj swoją drogę do zysków

Symulator giełdowy eToro jest dobrze zintegrowany ze standardowymi treściami edukacyjnymi serwisu. Korzystając z prawdziwych informacji rynkowych, handel odbywa się w obszarze platformy brokerskiej, co polega na inwestowaniu za wirtualne pieniądze w czasie rzeczywistym. Łatwe w nawigacji menu pozwala użytkownikom na aktualizację profili, przeglądanie zasobów, handel i sprawdzanie rankingów inwestycji innych inwestorów.

Stosowanie symulatorów w praktyce i próby strategii

Dobry symulator rynku akcji służy jako doskonałe narzędzie praktyki w dokonywaniu inwestycji i wypróbowywaniu strategii handlowych. Dodatkowo oferuje możliwość nauki i opanowania podstaw finansów i inwestowania. Symulatory mogą pomóc Ci nauczyć się jak uwzględniać koszty transakcyjne, sprzedawać krótko i przeprowadzać analizę giełdową. Symulatory wykorzystują popularne narzędzia analityczne takie jak wskaźniki finansowe, takie jak cena/zysk i zadłużenie/kapitał własny. Symulacja handlu może również pomóc w zrozumieniu w jaki sposób rozlegle spojrzenie ekonomiczne i wiadomości biznesowe wpływają na rynki i ceny akcji.

Wady symulacji giełdowych

Owe użyteczne umiejętności mogą być zastosowane do realnego handlu. Oczywiście w świecie rzeczywistym istnieje wiele czynników, które wpływają na transakcje i decyzje inwestycyjne. Należą do nich tolerancja ryzyka, horyzont inwestycyjny, cele inwestycyjne, kwestie podatkowe, potrzeba dywersyfikacji itd. Niemożliwe jest jednak uwzględnienie psychologii inwestora, ponieważ rzeczywiste środki pieniężne nie są obciążone ryzykiem.

Symulator giełdy zbliżony jest do replikowania rzeczywistych możliwości transakcyjnych i oferuje warunki handlu w czasie rzeczywistym z cenami na żywo. Jednakże, dla większości użytkowników, nawet 15-minutowe opóźnienie w realizacji transakcji nie byłoby przeszkodą w nauce. A niektórzy brokerzy właśnie takie rozwiązania proponują.

Podsumowanie

Handel giełdowy jest trudnym przedsięwzięciem i rzadko zdarza się, aby inwestor – początkujący lub nie – odnosił ogromne sukcesy zaraz po starcie. Faktem jest, że tak jak w przypadku uczenia się i rozwijania nowych umiejętności, praktyka w obrocie akcjami może stać się bardzo cenną pomocą w staniu się super-udanym inwestorem. Korzystanie z symulatora rynku akcji pozwala ćwiczyć sztukę handlu. Gra w inwestowanie idealnie pomoże Ci docelowo stać się bardziej wykwalifikowanym i odnoszącym sukcesy inwestorem w prawdziwym życiu.

eToro to platforma obsługująca wiele aktywów, która oferuje zarówno inwestowanie w akcje, jak i handel kontraktami CFD.

Należy pamiętać, że kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy wynikającej z dźwigni finansowej. {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego dostawcy. Powinieneś zastanowić się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Wyniki osiągnięte w przeszłości nie są wyznacznikiem przyszłych wyników. Przedstawiona historia handlu jest krótsza niż 5 pełnych lat i może nie wystarczyć jako podstawa do podjęcia decyzji inwestycyjnej.

Copy Trading nie jest doradztwem inwestycyjnym. Wartość Twoich inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

eToro USA LLC nie oferuje kontraktów CFD i nie składa żadnych oświadczeń ani nie ponosi odpowiedzialności za dokładność lub kompletność treści tej publikacji, która została przygotowana przez naszego partnera z wykorzystaniem publicznie dostępnych informacji o eToro, które nie są specyficzne dla danego podmiotu.

eToro to wieloaktywowa platforma inwestycyjna. Wartość Twoich inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest zagrożony.

Brak prowizji oznacza, że nie zostanie naliczona opłata maklerska podczas otwierania lub zamykania pozycji i nie dotyczy to pozycji krótkich ani dźwigniowych. Obowiązują inne opłaty, w tym opłaty za wymianę waluty przy wpłatach i wypłatach w innej walucie niż USD. Twój kapitał jest zagrożony.

Kontrakty CFD to skomplikowane instrumenty, które wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej.
{etoroCFDrisk}% kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Inwestowanie w aktywa kryptograficzne jest bardzo zmiennym i nieuregulowanym w niektórych krajach UE. Brak ochrony konsumenta. Możliwe są podatki od zysków.

Copy Trading nie stanowi porady inwestycyjnej. Wartość Twoich inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest zagrożony
.