OMISEGO – Co to za Kryptowaluta oraz Jej Prognozy


OmiseGO to rozproszona sieć open-source działająca od 2017 roku na platformie Ethereum. Jest to więc jedna ze zdecentralizowanych aplikacji, które działają na Ethereum. OmiseGo umożliwia transfer walut cyfrowych i tradycyjnych (fiat), a jednocześnie działa jako platforma wymiany i wirtualny portfel. Sieć używa własnej cyfrowej waluty (tokenów) OMG.

Celem platformy OmiseGO nie jest zastąpienie istniejących kryptowalut (Bitcoin), ale raczej zaoferowanie użytkownikom alternatywy dla internetowych giełd i kantorów. Jeśli kupujesz kryptowalutę na tradycyjnej giełdzie, cały proces jest powolny i często kosztowny. OmiseGO łączy istniejące portfele z centralnym blockchainem OmiseGO, gdzie użytkownicy mogą szybko i łatwo wymieniać kryptowaluty. Tradycyjne giełdy są scentralizowane i wymagają weryfikacji tożsamości użytkownika. OmiseGO jest zdecentralizowaną (dane nie mogą być manipulowane) i anonimową giełdą kryptowalutową o znacznie niższych opłatach.

Monety OmiseGO (OMG) są rodzajem inwestycji w platformę i nie mogą być używane poza nią. Monety można było kupić w ramach ICO, gdzie średnia cena jednego tokena OMG wynosiła 0,274 USD. Twórcy gry zebrali 25 milionów dolarów w przedsprzedaży OMG.

Kształtowanie się ceny OMG (notowania)

Notowania kryptowaluty OMNISEGO w latach 2018 – 2022.
Aby sprawdzić kurs na żywo kliknij tutaj.

Jak korzystać z wykresu OMG?

Wykres pokazuje zmiany OMG w wybranym okresie, który możesz zmienić na lewym dolnym marginesie. Na prawym dolnym marginesie możesz ustawić sposób wyświetlania osi pionowej: klasyczny (auto), logarytmiczny (log) lub procentowy (%).

Na górnym pasku znajdziesz zaawansowane narzędzia do zmiany stylu wyświetlania wykresu (liniowy, świecowy lub słupkowy). Możesz też zmieniać odstępy czasowe między punktami/świecami na wykresie. Zakres wynosi od 1 minuty (1m) do 1 miesiąca (M).

Jak i gdzie kupić OMG

Cyfrowe waluty i tokeny można kupować i sprzedawać za pośrednictwem giełd internetowych i kantorów wymiany walut. OMG jest jednak jedną z mniej znanych kryptowalut, które są znacznie trudniejsze do znalezienia niż na przykład Bitcoin. W rzeczywistości większość giełd kryptowalutowych nie obsługuje obecnie OMG. Listę giełd, na których można handlować OMG, można znaleźć na coinmarketcap.com. Jednak bardziej skomplikowany jest nie tylko sam zakup, ale także przechowywanie monet. Wynika to z faktu, że każdy wirtualny portfel obsługuje tylko niektóre kryptowaluty, więc wybór jest bardzo ograniczony w przypadku mniej znanych jednostek.

Mniej znane kryptowaluty kupuje się zwykle za Bitcoiny lub Ethereum. Bitcoiny możesz kupić na przykład za pośrednictwem giełdy Coinmate, gdzie możesz handlować bezpośrednio w złotówkach. Możesz też uzyskać Bitcoina poprzez krajowe kantory i automaty do wymiany kryptowalut, ale często spotkasz się z niekorzystnymi kursami. Alternatywą jest giełda Coinbase, gdzie za zakupy kryptowalut można płacić online kartą kredytową. OMG można handlować poprzez kontrakty CFD w firmie brokerskiej IQ Option.

Handel kryptowalutami poprzez brokerów CFD

Najważniejszymi kryptowalutami można handlować poprzez kontrakty u brokerów CFD. Zaletami tego sposobu handlu kryptowalutami są na przykład to, że nie musisz zajmować się przechowywaniem cyfrowych monet w wirtualnych portfelach, nie musisz martwić się o kradzież kryptowalut, a co najważniejsze, możesz osiągać zyski nawet wtedy, gdy wartość kryptowaluty spada.

Gdzie można handlować głównymi kryptowalutami za pomocą CFD?

Etoro - Inwestycje Online

Ranking:

⭐⭐⭐⭐⭐

Korzyści:
✔ 0% prowizji od zakupu prawdziwych akcji
✔ Kopiuj odnoszących sukcesy inwestorów giełdowych za pomocą 1 kliknięcia
✔ Regulowany i renomowany broker
Akcje
✔ Opłata za konto: 0 PLN / miesiąc
✔ Aplikacja mobilna: 9/10

Całkowite opłaty za 12 miesięcy:
0 PLN

Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Ostrzeżenie o ryzyku: 77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Kurs wymiany OMG

W każdej sieci kryptowalutowej użytkownicy wysyłają między sobą cyfrowe monety (zwane tokenami). W przypadku kryptowaluty OMG, cyfrowe monety są określane skrótem OMG. Kurs wymiany określa wartość jednej monety (1 OMG), zwykle wyrażoną w dolarach amerykańskich (USD) lub bitcoinach (BTC).

Cena jest ustalana na podstawie giełd, na których OMG jest przedmiotem obrotu. Jednak na każdej giełdzie jest inna podaż i popyt, więc kursy mogą się nieco różnić w zależności od danej giełdy.

Ważnym parametrem każdej kryptowaluty jest kapitalizacja rynkowa. Kapitalizacja rynkowa to łączna wartość rynkowa wszystkich monet danej kryptowaluty, które są w obiegu. Oblicza się ją w bardzo prosty sposób jako całkowitą liczbę istniejących monet razy cena jednej z nich. Wartość rynkowa kryptowaluty OMG wynosi obecnie około 551 640 000 dolarów.

Prognoza i Trendy dla OMG

Narzędzie do analizy technicznej analizuje dziesiątki wskaźników, w tym średnie ruchome, oscylatory i pivoty. Są one używane do obliczania prognozy dla wybranego przedziału czasowego, który możesz zmieniać w zakresie od 1 minuty do 1 miesiąca.

Oto wykres zainteresowania kryptowalutą OMG na podstawie trendów z Polski za ostatnie 12 miesięcy.

Recent Content