Jak kupić akcje Palantir: Inwestowanie w PLTR z prowizją 0%

W tym przewodniku wyjaśnię jak kupić akcje Palantir i wytłumaczę wszystko, co warto wiedzieć o tej ciekawej firmie. Firma posiada bardzo ciekawy model biznesowy, a zarząd spółki Palantir osiągnął wiele kluczowych rozwiązań. Wielu specjalistów uważa, że akcje te oferują atrakcyjny długoterminowy potencjał wzrostu.

W tym przewodniku wyjaśnię jak kupić akcje Palantir i wytłumaczę wszystko, co warto wiedzieć o tej ciekawej firmie. Firma posiada bardzo ciekawy model biznesowy, a zarząd spółki Palantir osiągnął wiele kluczowych rozwiązań. Wielu specjalistów uważa, że akcje te oferują atrakcyjny długoterminowy potencjał wzrostu. Palantir może być ważnym beneficjentem rozwoju metodologii big data w najbliższych latach, dlatego inwestowanie w akcje Palantir może być uważane przez wielu inwestorów za doskonały pomysł.

Założony na początku 2000 roku Palantir jest firmą zajmującą się oprogramowaniem do analizy big data. Pomaga ona agencjom rządowym i przedsiębiorstwom zarządzać i analizować dane. Firma niedawno podała rekordowe wyniki, a niektórzy twierdzą, że kupno akcji Palantir jest porównywalne do inwestycji w jednego z gigantów FAANG (5 największych spółek technologicznych).

Jak kupić akcje Palantir w pięciu krokach

Aby kupić akcje Palantir, należy 5 prostych kroków:

 1. Wybierz brokera, który oferuje akcje Palantir – Ja polecam eToro, który oferuje niskie prowizje i jest liderem w social tradingu.
 2. Otwórz konto i lub wypróbuj konto demo.
 3. Wpłać środki, aby rozpocząć inwestowanie w Palantir.
 4. Wyszukaj akcje Palantir na platformie.
 5. Kup akcje.

Najpopularniejszy broker do zakupu akcji spółki Palantir

Etoro - Inwestycje Online

Ranking:

⭐⭐⭐⭐⭐

Korzyści:
✔ 0% prowizji od zakupu prawdziwych akcji
✔ Kopiuj odnoszących sukcesy inwestorów giełdowych za pomocą 1 kliknięcia
✔ Regulowany i renomowany broker
Akcje
✔ Opłata za konto: 0 PLN / miesiąc
✔ Aplikacja mobilna: 9/10

Całkowite opłaty za 12 miesięcy:
0 PLN

Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Ostrzeżenie o ryzyku: {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Czy kupno akcji Palantir to dobry pomysł?

Palantir jest wiodącą firmą zajmującą się analizą danych oraz posiada ogromny potencjałem wzrostu. Wiaodmo, że w dzisiejszym świecie informacja jest najcenniejszym towarem. Mając to na uwadze, firma, która może zwiększyć wartość danych i pomóc spieniężyć rosnące ilości informacji będzie w stanie zarobić dużo pieniędzy.

Oprogramowanie firmy Palantir jest wykorzystywane do analizy danych i opracowywania rozwiązań złożonych problemów w przedsiębiorstwach i agencjach rządowych, które muszą przeszukiwać duże ilości informacji. Usługi i możliwości analityki predykcyjnej firmy Palantir mogą wspierać różne działania i branże. Zwalczanie przestępczości, przewidywanie epidemii takich jak COVID-19, analiza danych dotyczących wydajności, pomoc firmom w migracji systemów IT, rozwiązywanie problemów związanych z łańcuchem dostaw itp. to tylko kilka przykładów.

Dzięki zróżnicowanym możliwościom firmy, przychody w ostatnich miesiącach gwałtownie wzrosły, a ich ekspansja z dużym prawdopodobieństwem będzie kontynuowana. Według analiz ekspertów i samej spółki w roku obrotowym 2021 będą one stanowiły od 40 do 50%. Długoterminowy plan rozwoju Palantiru zakłada co najmniej 30% wzrost przychodów w latach 2021-2025. Dlatego zakup akcji tej spółki może okazać się dobrym rozwiązaniem.

Historyczna cena akcji firmy Palantir

W świecie, w którym gromadzi się coraz więcej danych, Palantir ma ogromny potencjał do zwiększenia swoich przychodów w sektorze rządowym i korporacyjnym. Ponadto firma uważa, że nadal ma duży potencjał do ekspansji w sektorze komercyjnym.

Z tych powodów zakup akcji Palantir uważany jest przez wielu komentatorów rynku jako dobry pomysł.

Twój kapitał narażony jest na ryzyko. Obowiązują również inne opłaty. Dodatkowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Czym zajmuje się Palantir?

Palantir (PLTR) jest firmą Big Data zajmującą się oprogramowaniem analitycznym, która pomaga agencjom rządowym i przedsiębiorstwom zarządzać i analizować dane.

Palantir został założony przez Petera Thiela i Alexa Karpa w 2003 roku, aby pomóc zachodnim rządom, w szczególności Stanom Zjednoczonym i ich sojusznikom w wyścigu o sztuczną inteligencję przeciwko takim przeciwnikom jak Chiny i Rosja. Nazwa firmy pochodzi od palantiri, kryształowych kamieni w kształcie kuli z Władcy Pierścieni.

Spółka posiada trzy główne sektory:

 • Gotham: używany głównie przez agencje rządowe, organizacje opieki zdrowotnej, wojsko i policję do walki z terroryzmem i chorobami zakaźnymi oraz do zapobiegania przestępczości cywilnej.
 • Foundry: dla organizacji komercyjnych, takich jak Airbus czy Merck do gromadzenia, przetwarzania i analizowania danych w celu podejmowania lepszych i skuteczniejszych decyzji.
 • Apollo: zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu potrzeb klientów na wielu platformach chmur publicznych i prywatnych.

Choć nieco ponad 50% przychodów Palantiru pochodzi od klientów rządowych firma coraz bardziej wkracza do sektora prywatnego.

Firma wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego oraz analizy danych do wykrywania nietypowych lub podejrzanych wzorców w dużych zbiorach danych. Wszystko po to aby identyfikować, przewidywać i raportować spostrzeżenia i wyniki. Zasadniczo celem jest pomoc organizacjom w podejmowaniu lepszych decyzji operacyjnych i przewidywaniu wyników.

Palantir poświęcił swoje pierwsze 17 lat działając jako prywatny startup, więc kupno akcji Palantiru było niemożliwe. Jednak teraz, gdy firma jest spółką akcyjną, jej zespół planuje ustabilizować przychody, dążyć do trwałej rentowności i zrobić wszystko, aby pomóc zachodnim rządom wygrać walkę o przywództwo w dziedzinie sztucznej inteligencji.

Jak kontrowersje wokół firmy wpłynęły na cenę akcji Palantiru?

Firma Palantir została założona po 11 września w celu ochrony Stanów Zjednoczonych przed przyszłymi atakami terrorystycznymi i od tego czasu stała się jedną z najbardziej kontrowersyjnych amerykańskich firm. Związek Palantiru z rządem USA pokazuje siłę jego narzędzi, ale także pogrąża firmę w morzu kontrowersji. Platforma podobno pomogła rządowi wytropić Osamę bin Ladena w 2011 roku, ale w ostatnich latach była również wykorzystywana przez Immigration and Customs Enforcement (ICE) do lokalizowania i deportacji bezprawnych imigrantów w USA.

W rzeczywistości jednak pomimo kontrowersji, akcje Palantiru rosły od czasu debiutu we wrześniu 2020 r., osiągając rekordowy poziom 45 USD za akcję w styczniu 2021 r. Niestety inwestorzy, którzy zdecydowali się na zakup akcji Palantir doświadczyli spadku inwestycji, ponieważ cena akcji spadła do 20 USD. Jednak od momentu ukształtowania tego wsparcia akcje były w stanie trzymać się stabilnie na obecnym poziomie, który wynosi około 24 USD.

Palantir działa obecnie w ponad 150 krajach w tym w Wielkiej Brytanii, gdzie był jedną z firm technologicznych, którym rząd zlecił walkę z koronawirusem. Jest to dowód na to, że jest to silna i wiarygodna firma bez względu na kontrowersje, jakie może wzbudzać.

Przewodnik po inwestowaniu w akcje Palantir – krok po kroku

Biorąc pod uwagę wywołane przez spółkę kontrowersje oraz fakt, że wiemy czym się zajmuje i jak sobie radzi w ostatnim czasie, spójrzmy jak szybko i łatwo można wejść w posiadanie akcji Palantiru.

Krok 1: Wybierz brokera

Pierwszy krok instrukcji jest poświęcony wyborowi brokera do zawierania transakcji na giełdzie. Jeżeli chcesz kupić akcje Palantir musisz skorzystać z usług jakiegoś brokera. Oznacza to oczywiście wybór brokera internetowego. Aby tego dokonać polecam wziąć pod uwagę kilka kluczowych aspektów, takich jak koszt, łatwość i prostota platform, oferowane aktywa i to, czy broker jest regulowany czy nie.

Poniżej znajduje się opis najlepszego według mnie brokera oferującego akcje Palantir.

eToro: broker, u którego można kupić akcje Palantir z prowizją 0%

To broker, który jest moim pierwszym wyborem z kilku powodów. eToro zostało założone w 2006 roku i przez lata zdobyło pozycję najpopularniejszego brokera na świecie. Ponad 11 milionów zarejestrowanych użytkowników platformy i naprawdę duży wybór aktywów sprawiają, że ten broker jest rozsądnym i mądrym wyborem.

Ponadto, od samego początku eToro jest znany jako najlepszy dostawca rozwiązań inwestycji społecznościowych.

Social trading pozwala na inwestowanie w środowisku społecznościowym. Dzięki narzędziom takim jak Copy Trading i Copy Portfolios, eToro przenosi social trading na pierwszy plan i pozwala użytkownikom handlować poprzez kopiowanie portfeli innych popularnych inwestorów.

Z drugiej strony, eToro jest jednym z niewielu brokerów, którzy oferują zakup akcji Airbusa, Facebooka, Apple i prawie 2000 innych bez prowizji.

eToro jest regulowane i licencjonowane przez prestiżową Australian Securities and Investments Commission (ASIC), brytyjski Financial Conduct Authority (FCA) oraz Cypryjską Giełdę Papierów Wartościowych (CySEC).

Korzyści
 • Handel społecznościowy jako podstawowe narzędzie platformy.
 • Szeroka oferta finansowa obejmująca różne rynki.
 • 0% prowizji za zakup ETF-ów i akcji.
 • Regulowane na poziomie międzynarodowym.
 • Darmowe i nieograniczone konto demo.
 • Posiada bardzo prostą i szybką aplikację.
 • Platforma ta jest jedną z najprostszych i najłatwiejszych na rynku.
 • Współpracuje z PayPal przy dokonywaniu wpłat i wypłat.
Wady
 • Pobiera prowizje za wypłaty.
 • Oferuje tylko jedną platformę transakcyjną i nie ma innych opcji, np. MetaTrader 4 i 5.

Krok 2: Założenie konta

Drugim krokiem w tym tutorialu jest rejestracja u brokera i utworzenie konta. Aby to zrobić, rozpocznij proces rejestracji w eToro, klikając na „Utwórz rachunek„:

Możesz zarejestrować się przez Facebook lub Google.

Następnie broker poprosi Cię o wypełnienie krótkiego formularza z danymi kontaktowymi. Możesz to zrobić ręcznie lub poprzez swoje konta społecznościowe (Facebook, Google lub iOS).

Należy zauważyć, że ten krok może trwać nieco dłużej niż pozostałe ponieważ w tym kroku następuje weryfikacja tożsamości użytkownika zgodnie z polityką KYC. Prawdopodobnie będziesz musiał przesłać brokerowi swój dowód osobisty oraz dokument potwierdzający adres zamieszkania.

Po zatwierdzeniu weryfikacji, Twoje konto użytkownika będzie aktywne i gotowe do użycia.

Ważna uwaga: Aby przetestować narzędzia platformy i swoją wiedzę o rynku skorzystaj z konta demo w eToro. eToro oferuje 100 000 dolarów wirtualnych na rachunku demo, dzięki czemu możesz nauczyć się wszystkiego, co warto wiedzieć, zanim zainwestujesz prawdziwe pieniądze.

Krok 3: Wpłata środków

Kolejnym krokiem przed poszukiwaniem i zakupem akcji Palantir jest wpłata środków. Aby to zrobić musisz przejść do „Wpłata środków” na głównym ekranie. Znajdziesz tu wszystkie metody płatności, z którymi współpracuje eToro, w szczególności karty bankowe i portfele elektroniczne, takie jak PayPal i Skrill.

Wszystko, co musisz zrobić to wybrać metodę, która Ci odpowiada i ustalić kwotę, którą zamierzasz wpłacić.

eToro nie pobiera prowizji od wpłat gotówkowych, a minimalna kwota wpłaty wynosi 200 USD.

Okno pokazujące dokonanie płatności w etoro. Minimalna kwota wynosi 200 USD.

Krok 4: Wyszukaj akcje Palantiru

Masz dwie możliwości wyszukiwania aktywów. Najlepiej przejść do sekcji „Rynki„, aby zapoznać się z całą ofertą eToro i skorzystać z wyszukiwarki.

Po znalezieniu akcji Palantir wystarczy kliknąć na przycisk „Trade„:

Krok 5: Zakup akcji Palantir

Na koniec wystarczy ustawić kwotę inwestycji, wybrać narzędzia inwestycyjne (Stop Loss i Take Profit) i kliknąć Ustaw Zamówienie. Dla wyjaśnienia – istnieją zasadniczo dwa sposoby kupowania akcji na eToro: bezpośrednio lub poprzez zakup aktywa bazowego za pomocą kontraktów na różnice kursowe CFD.

Po wykonaniu tych kilku kroków znajdziesz w swoim portfelu akcje firmy Palantir.

Analiza techniczna spółki Palantir

Akcje PLTR spadły o około 40% od maksimum z 27 stycznia. Jednak od debiutu 30 września, kiedy to Palantir wszedł na giełdę po cenie 7,25 USD za akcję, cena akcji wzrosła o ponad 200%.

Po ciekawym debiucie, zainteresowanie ze strony kupujących wzrosło pod koniec ubiegłego roku, a akcje notowane były na poziomie 45 USD w styczniu 2021 roku, po czym spadły z powrotem do około 20 USD.

Biorąc pod uwagę, że Palantir spadł o prawie 50% w ciągu zaledwie czterech miesięcy, a spółka prezentuje intrygujące prognozy wzrostu, jest to ewidentnie buy (przed wybiciem). Warto wiedzieć, że Palantir według podanych informacji spodziewa się pięciokrotnego wzrostu zysków w ciągu pięciu lat, a współpraca z rządem USA jest dodatkowym atutem.

Obecnie PLTR testuje wsparcie psychologiczne na poziomie 27,06 USD. Jeśli kupującym uda się go przebić, kolejny ważny opór będzie znajdował się na poziomie 30 USD. Następnie zobaczymy czy cena będzie w stanie zbudować momentum i powrócić do kursu z początku tego roku.

Plusy i minusy kupna akcji Palantiru

Kupno akcji Palantir ma zarówno plusy, jak i minusy. Tak jak wszystkie inwestycje w akcje. Oto kilka głównych z nich:

Zalety

 • W pierwszym kwartale 2021 roku przychody wzrosły o 49% rok do roku.
 • Narzędzia Foundry’s mogą być wykorzystywane w różnych branżach, w tym w usługach zarządzania energią dla PG&E i BP, optymalizacji operacji górniczych dla Rio Tinto czy optymalizacji narzędzi AI dla IBM.
 • Solidne możliwości wzrostu Palantiru na rynku spółek publicznych i prywatnych sprawiają, że zakup akcji Palantiru jest bardzo atrakcyjną opcją w przypadku jakichkolwiek spadków na rynku
 • Globalny rynek sztucznej inteligencji może rosnąć w tempie 40% rocznie w latach 2021-2027. Ten sekularny trend będzie się powtarzał w firmach takich jak Palantir, które przetwarzają duże ilości danych.

Wady

 • New York Times poinformował, że Karp był najlepiej opłacanym prezesem spółki giełdowej w 2020 roku. Dla wielu inwestorów może to stanowić barierę przed zakupem akcji Palantiru.
 • Oprogramowanie firmy jest używane do identyfikacji nielegalnych imigrantów, aby pomóc w ich deportacji, a firma została uwikłana w liczne skandale.
 • Niedawno w Wielkiej Brytanii rozpoczęła się kampania przeciwko firmie prowadzona przez Foxglove, której celem jest uniemożliwienie amerykańskiemu gigantowi technologicznemu współpracy z Narodową Służbą Zdrowia (NHS). To może powodować wahania inwestorów.

Alternatywy czyli akcje podobne do Palantir

Na rynku jest wielu dostawców, którzy oferują podobne usługi w pewnym zakresie, ale nie są one dokładnie takie same. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych przykładów. Jednakże należy zauważyć, że:

 1. Tradycyjnym firmom konsultingowym (tzw. „wielkiej czwórce”) brakuje zarówno umiejętności technicznych, jak i specjalistycznego podejścia.
 2. Największe firmy zajmujące się danymi takie jak IBM czy i2 nie są w stanie zredukować rozmiarów, aby móc konkurować cenowo.
 3. Wojskowi kontrahenci (Booz Allen, BAE Systems) nie mają najmniejszego interesu w specjalizacji czy pilnowaniu niskiego budżetu.

To właśnie oni są jednymi z głównych konkurentów Palantiru:

Tyler Technologies

Firma, która dostarcza zintegrowane rozwiązania i usługi w zakresie zarządzania informacją dla sektora publicznego, ze szczególnym uwzględnieniem samorządu terytorialnego. Akcje Tyler Techonologies są obecnie notowane po 464 USD i są na wysokim poziomie.

Verint

Firma dostarcza rozwiązania w zakresie optymalizacji miejsca pracy oraz informacji o bezpieczeństwie. Akcje Verint notowane są na poziomie około 44 USD i znajdują się na wysokiej korekcie po dłuższym okresie wzrostów w ciągu ostatniego roku.

Cognizant

Choć nie jest to dobrze znana spółka to od 25 lat działa w branży konsultingu i outsourcingu technologicznego. Jej klienci znajdują się wszędzie. Korzystają z usług Cognizant we wszystkich dziedzinach od call center po strategię IT. Cognizant i Accenture, inny konkurent Palantir, są dwoma z wielu dostawców usług technologicznych z których korzysta Facebook.

Cena akcji wynosi ponad 70 USD i od kwietnia znajduje się w trendzie spadkowym, ale blisko szczytów.

Wniosek: gdzie kupić akcje Palantir w 2021 roku?

Przedstawiłem ogólny zarys tego, czym jest i czym się zajmuje firma Palantir. Dodatkowo przyjrzeliśmy się najlepszym brokerom na rynku oferującym te akcje, a także odpowiedziałem na kilka dodatkowych pytań takich jak plusy i minusy kupna akcji Palantir oraz opowiedziałem o jego głównych konkurentach.

Oczywiście, jeśli po przeczytaniu tego artykułu dojdziesz do wniosku, że jest to ciekawy moment na zakup akcji Palantir, należy zadać sobie pytanie gdzie je kupić. Odpowiedź podałem już wyżej: uważam, że eToro jest doskonałym brokerem do zakupu akcji Palantir. Po pierwsze, możesz kupić akcje na eToro bez opłat. Po drugie eToro jest liderem w social tradingu i oferuje potężne narzędzia do inwestowania w ramach tętniącej życiem społeczności traderów.

Twój kapitał narażony jest na ryzyko. Obowiązują również inne opłaty. Dodatkowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Często zadawane pytania

Czy zakup akcji Palantir to dobra inwestycja?

Jak zauważyłem w tym przewodniku, akcje Palantir są ciekawym tematem do kupna, gdyż znajdują się 50% poniżej swojego all-time high z początku 2021 roku i mają bardzo solidne przesłanki do wzrostu. Ponadto, kilka wskaźników technicznych sugeruje, że jest to dobry czas na zakup akcji Palantir, w tym MACD powyżej 50. Ponadto, firma obiecuje pięciokrotny wzrost przychodów w ciągu najbliższych pięciu lat.

Ile wynosi minimalna kwota, za którą można kupić akcje Palantir?

Odpowiedź zależy od brokera. Na przykład, w eToro minimalna inwestycja w akcje wynosi 50 USD. Z drugiej strony, powinieneś sprawdzić minimalny depozyt wymagany przez każdego brokera, aby ocenić swoją inwestycję.

Ile mogę zarobić kupując akcje Palantir?

Zależy to od wielu czynników. Po pierwsze, zwrot z inwestycji zależy głównie od zainwestowanego kapitału. Po drugie, jeśli chcesz zarabiać na kupowaniu akcji, musisz znaleźć odpowiedni czas na wejście na rynek. Przykładowo, w przypadku Palantir, inwestor, który otworzył długą pozycję w momencie wejścia akcji na giełdę i wyszedł z niej w styczniu tego roku, uzyskałby zwrot w wysokości prawie 800%. Dla porównania inwestor, który wszedł w Palantir na początku roku i nigdy nie sprzedał akcji, straciłby dziś prawie 50% swojej inwestycji.

Czy mogę kupić akcje Palantir za pomocą konta demo u brokera?

Tak, możesz to zrobić bez żadnych problemów. Przypominam jednak, że przy korzystaniu z konta demo inwestuje się za pomocą pieniędzy wirtualnych. W ten sposób nie nabywasz rzeczywistych aktywów, a jedynie ich wirtualną reprezentację. Niektóre konta demo, takie jak konto eToro oferują do 100.000 wirtualnych dolarów, więc możesz kupić kilka tysięcy akcji Palantir już dziś.

Czy kupno akcji Palantir jest popularnym wyborem wśród inwestorów?

Akcje firmy Palantir cieszą się dużą popularnością od momentu ich debiutu na giełdzie. Palantir cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród inwestorów instytucjonalnych jak i detalicznych i jest mocno promowany przez fora Reddit oraz popularne fundusze, takie jak Ark Invest. Jednak popularność nie jest równoznaczna z jakością, a często popularność na rynku nie jest równoznaczna z opłacalnością. W przypadku Palantiru uważam jednak, że jego popularność ma dobre długoterminowe podstawy.

eToro to platforma obsługująca wiele aktywów, która oferuje zarówno inwestowanie w akcje, jak i handel kontraktami CFD.

Należy pamiętać, że kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy wynikającej z dźwigni finansowej. {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego dostawcy. Powinieneś zastanowić się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Wyniki osiągnięte w przeszłości nie są wyznacznikiem przyszłych wyników. Przedstawiona historia handlu jest krótsza niż 5 pełnych lat i może nie wystarczyć jako podstawa do podjęcia decyzji inwestycyjnej.

Copy Trading nie jest doradztwem inwestycyjnym. Wartość Twoich inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

eToro USA LLC nie oferuje kontraktów CFD i nie składa żadnych oświadczeń ani nie ponosi odpowiedzialności za dokładność lub kompletność treści tej publikacji, która została przygotowana przez naszego partnera z wykorzystaniem publicznie dostępnych informacji o eToro, które nie są specyficzne dla danego podmiotu.

eToro to wieloaktywowa platforma inwestycyjna. Wartość Twoich inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest zagrożony.

Brak prowizji oznacza, że nie zostanie naliczona opłata maklerska podczas otwierania lub zamykania pozycji i nie dotyczy to pozycji krótkich ani dźwigniowych. Obowiązują inne opłaty, w tym opłaty za wymianę waluty przy wpłatach i wypłatach w innej walucie niż USD. Twój kapitał jest zagrożony.

Kontrakty CFD to skomplikowane instrumenty, które wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej.
{etoroCFDrisk}% kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Inwestowanie w aktywa kryptograficzne jest bardzo zmiennym i nieuregulowanym w niektórych krajach UE. Brak ochrony konsumenta. Możliwe są podatki od zysków.

Copy Trading nie stanowi porady inwestycyjnej. Wartość Twoich inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest zagrożony
.