Jak kupić akcje Netflix przez Internet (NFLX)

Na rynku istnieje szereg platform transakcyjnych, które pozwalają na kupowanie akcji Netflix. Jednakże, tylko niewielki ich procent pozwala na dokonywanie wiarygodnych i bezpiecznych transakcji. W poniższym artykule omówię jak kupić akcje Netflix w Polsce za pomocą systemów online oraz gdzie najlepiej tego dokonać.

Na rynku istnieje szereg platform transakcyjnych, które pozwalają na kupowanie akcji Netflix. Jednakże, tylko niewielki ich procent pozwala na dokonywanie wiarygodnych i bezpiecznych transakcji. W poniższym artykule omówię jak kupić akcje Netflix w Polsce za pomocą systemów online oraz gdzie najlepiej tego dokonać.

Netflix jest jedną z największych na świecie firm oferujących dostęp do usług streamingu wideo. Obecnie wiele osób jest zainteresowanych zakupem akcji Netflix. Dzięki miesięcznej opłacie abonamentowej każdy może skorzystać z usług firmy, które obejmują dostęp do określonej kolekcji filmów i seriali telewizyjnych. Mimo że w ostatnich latach na rynku tym pojawiła się silna konkurencja, Netflix jest ciągle jedną z pięciu najpopularniejszych platform udostępniających treści audiowizualne na świecie.

W ciągu ostatnich kilku lat Netflix zyskał miano ciekawej alternatywy inwestycyjnej. Dzięki jego silnemu wpływowi na rynek giełdowy, inwestorzy i biznesmeni z całego świata decydują się na wybór tej platformy przy inwestowaniu. Dla tego właśnie, w tym artykule omówię sposób zakupu akcji Netflixa.

Oto krótka historia Spółki Netflix, a potem przejdziemy do wyboru najlepszego brokera do zakupu akcji Netflix oraz odpowiem na pytanie dlaczego inwestycja w Netflix w tym roku jest ciekawym pomysłem.

Jak nabyć akcje Netflixa w kilku krokach

 1. Wybierz platformę, na której kupisz akcje Netflixa
 2. Zasilić konto
 3. Znajdź akcje Netflix (NFLX)
 4. Dokonaj transakcji poprzez kliknięcie przycisku „KUP”
 5. Jeśli chcesz posiadać fizyczne akcje spółki, wybierz opcję 1x (zerowa dźwignia). Aby inwestować w Netflix poprzez kontrakty CFD dźwignię (minimum 2x lub więcej).

Najlepsi dostawcy do zakupu akcji Netflix w Polsce

Etoro - Inwestycje Online

Ranking:

⭐⭐⭐⭐⭐

Korzyści:
✔ 0% prowizji od zakupu prawdziwych akcji
✔ Kopiuj odnoszących sukcesy inwestorów giełdowych za pomocą 1 kliknięcia
✔ Regulowany i renomowany broker
Akcje
✔ Opłata za konto: 0 PLN / miesiąc
✔ Aplikacja mobilna: 9/10

Całkowite opłaty za 12 miesięcy:
0 PLN

Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Ostrzeżenie o ryzyku: {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Jak inwestować w spółkę Netflix w 2021

Kupno akcji Netflixa nie jest tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać Bardziej skomplikowany jest wybór dobrego regulowanego brokera, który zapewni najlepsze warunki do inwestowania. Poniżej znajduje się przewodnik krok po kroku, jak inwestować w Netflix.

Krok 1: Wybierz platformę do inwestowania w akcje Netflixa

Obecnie możemy znaleźć kilku brokerów, którzy umożliwiają nam zakup akcji Netflix w prosty sposób. Jednak inwestując na giełdzie zawsze trzeba podjąć pewne środki ostrożności. Aby Twoje inwestycje były bezpieczne musisz znaleźć brokera regulowanego przez instytucję finansową.

Prawdą jest, że istnieje wielu brokerów, u których możesz inwestować w Netflix 2021. Ja pokażę Ci według mnie najpopularniejszego brokera na obecnym rynku. Jest on w pełni regulowany i wspierany przez różne instytucje finansowe. Polecam go do inwestowanie nie tylko w Netflix, ale również w inne spółki, takie jak Airbnb.

Ostrzeżenie o ryzyku: {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

eToro: Kupujemy akcje Netflixa bez dodatkowych prowizji

eToro jest obecnie jednym z popularniejszych brokerów na świecie. Jest przeznaczony nie tylko dla doświadczonych inwestorów, ale również dla początkujących. Jest to platforma z bardzo intuicyjnym interfejsem, więc każdy może uzyskać do niej dostęp i łatwo ją zrozumieć. eToro jest regulowane przez Financial Conduct Authority (FCA) w Wielkiej Brytanii i Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych (CySEC). Aby handlować na tej platformie, musisz dokonać minimalnego depozytu w wysokości $50.

W ostatnich latach eToro zyskało popularność dzięki swoim aplikacjom social trading i CopyTrading. Pozwalają one wielu początkującym inwestorom na eksperymentowanie z inwestowaniem bez ponoszenia nadmiernego ryzyka związanego z brakiem doświadczenia. Jeśli szukasz dobrej platformy do handlu Netflixem, polecamy eToro.

Zalety platformy

 • Oferuje on swoim użytkownikom możliwość handlu ponad 800 akcjami z wszystkich międzynarodowych rynków.
 • Brak prowizji od zakupu akcji.
 • Platforma akceptuje przelewy bankowe, e-portfele oraz karty debetowe/kredytowe.
 • Dostępne mamy kontrakty CFD na wszystkie akcje.
 • Przystępna cenowo platforma społecznościowa.
 • Regulowany przez CySEC i FCA.
 • Korzystanie z CopyTradera zapewnia mozliwość kopiowania innych inwestorów.

Wady

 • Nie pozwala na przeglądanie wykresów i zaawansowanych narzędzi używanych przez ekspertów
 • Aby wypłacić pieniądze należy uiścić opłatę w wysokości $5.

Krok 2: Założenie konta inwestycyjnego

Gdy już dowiedzieliśmy się, który broker może być dobrym wyborem do zakupu akcji Netflixa, następnym krokiem jest otwarcie konta. Poniżej znajduje się przykład, jak otworzyć konto w eToro.

Najpierw musisz zalogować się na stronie eToro i wybrać przycisk Rejestracji. Po wprowadzeniu swoich danych , będziesz musiał zaakceptować warunki i zasady, a następnie będziesz mógł zakończyć rejestrację.

Po wejściu na platformę będziesz musiał przejść do sekcji „Uzupełnij swój profil „, (znajdującej się po lewej stronie pod Twoją nazwą użytkownika). W tej części należy zweryfikować swoje konto i zeskanować paszport lub dowód osobisty.

Rejestracja - przed inwestowaniem w akcje netflix

Aby kupić akcje Netflix 2021, przejdź do sekcji „Akcje” lub użyj paska wyszukiwania, aby znaleźć firmę (używając nazwy akcji Netflix). Pamiętaj, że możesz [kupić] akcje innych firm bez żadnych opłat, o każdej porze dnia.

Krok 3: Depozyt

Po zweryfikowaniu konta, wystarczy wpłacić określoną kwotę (minimum 50$) przelewem bankowym lub kartą kredytową/debetową. Jeżeli chciałbyś dokonać zakupu akcji natychmiast, zalecam wpłatę kartą kredytową ponieważ jest to transakcja natychmiastowa.

Wystarczy kliknąć na niebieski przycisk „Wpłata środków” i przelać pieniądze na swoje konto eToro aby rozpocząć kupowanie akcji Netflix. Pamiętaj, że Twoje wpłaty na konto są prywatne i bezpieczne.

Krok 4: Zakup akcji Netflixa

Dotarliśmy do ostatniego kroku, który pozwoli nam stać się posiadaczem akcji Netflixa!

Przejdź do paska wyszukiwania, wyszukaj „Netflix” (lub NTFL) i wybierz pierwszą spółkę, która się wyświetli. Zobaczysz małe okienko, w którym możesz wpisać dokładną kwotę, którą chcesz zainwestować. Wprowadź kwotę i to wszystko.

Pamiętaj, że na eToro możesz również kupić akcje lewarowane. W takim przypadku spekulujemy kontraktami na różnicę (CFD), które są powiązane z ruchem cenowym konkretnej akcji i nie wiążą się z zakupem bazowego papieru wartościowego. Możesz wybrać kupno akcji spot (dźwignia X1) lub handel CFD (dźwignia X2, X5 lub X10).

Kliknij w „Otwórz pozycję” i jesteś już właścicielem akcji Netflix.

Otwieranie pozycji na akcje netflixa w etoro

Wskazówka: Podczas zawierania transakcji, możesz wybrać pomiędzy różnymi typami zleceń. Jeśli złożysz zlecenie po cenie rynkowej (TRADE), kupisz po aktualnej cenie, więc zakup będzie natychmiastowy. Jeśli, z drugiej strony, wolisz zlecić cenę zakupu, taką która bardziej Ci odpowiada, powinieneś użyć zlecenia z limitem. Dokonasz tego klikając w przycisk „Zamów” w prawym górnym roku.

Krok 5: Systematycznie kontroluj swoją pozycję na Netflix

Po dokonaniu transakcji zakupu należy regularnie monitorować ruchy swoich inwestycji. Najlepiej jest śledzić najnowsze wiadomości i wydarzenia na rynku międzynarodowym. Możesz również dowiedzieć się o nowych strategiach i technikach inwestycyjnych, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości rynku akcji. Jeśli masz zamiar inwestować w krótkim okresie, musisz śledzić codzienne aktualizacje. Z drugiej strony, jeśli inwestujesz długoterminowo, wystarczy, że spojrzysz na wyniki kwartalne i półroczne.

Pamiętaj, że jesteś właścicielem swoich akcji. Dlatego w każdej chwili możesz podjąć decyzję o sprzedaży (lub dokupieniu większej ilości). Przykładowo, jeśli wcześniej planowałeś inwestować długoterminowo, ale z dnia na dzień okazało się, że akcje wzrosły o duży odsetek, zawsze możesz zdecydować by je sprzedać. W końcu zarobiłeś to, na co liczyłeś w długim okresie.

Historia spółki Netflix – dodatkowe informacje

Netflix jest przez wielu uważany za najpopularniejszą platformę streamingową na świecie. Dzięki postępowi technologicznemu i handlowi elektronicznemu, firma rozwinęła się ze zwykłej wypożyczalni DVD do popularnej na całym świecie platformy treści.

Netflix jednak nie zawsze był firmą o wielkim zasięgu. W początkowym okresie działalności założyciel firmy napotkał kilka stresujących sytuacji, które mogły doprowadzić do zakończenia projektu. W swoich początkach Netflix był jedynie cyfrową wypożyczalnią wideo i dopiero po wielu latach i wysiłkach stał się usługą, którą znamy dzisiaj.

banner netflixa - inwestowanie

Kilka faktów o firmie

Netflix to amerykańska firma założona w 1997 roku przez Reeda Hastingsa. Choć początkowo firma koncentrowała się wyłącznie na wypożyczaniu płyt DVD drogą wysyłkową, postęp technologiczny pozwolił Netflixowi stać się jedną z najpopularniejszych obecnie platform streamingowych. Przedsiębiorstwo stało się tak popularne, że może oferować dziś własne produkcje, które cieszą się międzynarodowym uznaniem.

Netflix to firma, która nigdy nie przestała się rozwijać. Jest to na wskroś nowoczesna i praktyczna platforma, która liczy dziś 158 milionów abonentów na całym świecie.

Współcześnie platforma ta stała się jedną z lepszych opcji do inwestowania. Do tego stopnia, że największe światowe firmy i fundusze inwestycyjne zdecydowały się kupić akcje Netflixa zamiast innych firm.

Ostrzeżenie o ryzyku: {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Aktualna cena i notowania akcji Netflixa

Wystarczy spojrzeć na wykres akcji Netflixa, aby wiedzieć, że jest to spółka z ogromnym potencjałem. Gdy dokonamy analizy technicznej akcji Netflixa dowiemy się, że w ciągu ostatnich kilku lat spółka zaliczyła spektakularny wzrost.

Kurs akcji platformy streamingowej rozwijał się w zaskakujący sposób. W styczniu 2013 r. akcje Netflixa osiągnęły najwyższą (na tamten moment) wartość 130,93 USD. Dziś platforma działa przy oszałamiającej wartości akcji wynoszącej prawie 556 USD.

Dlaczego warto rozważyć inwestycję w Netflix w 2021?

Netflix to platforma, która zawsze bardzo dobrze radziła sobie wynikami, nawet w swoich najgorszych momentach. Co więcej, jest to usługa rozwijająca się, której szczyt rozwoju nie jest jeszcze przewidziany. Treści multimedialne cieszą się dużym zainteresowaniem na całym świecie, dlaczego więc nie postawić na nie na długie lata?

Co więcej, jest to bezpieczny i wspierany międzynarodowo biznes, który generuje bardzo dobre zwroty. Na dzień dzisiejszy Netflix jest wart 153 miliardy dolarów i jest uważany za firmę rozwijającą się.

wykres kursu akcji netflix za ostatnie 6 miesięcy
Wyniki z przeszłości nie są wskazaniem przyszłych wyników. Przedstawiona historia transakcji obejmuje mniej niż 5 pełnych lat i może nie być wystarczającą podstawą do podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Ponadto nie należy zapominać o skutkach pandemii COVD-19, która spowodowała, że ludzie więcej przebywają w domach i konsumują więcej treści multimedialnych. Doprowadziło to do gwałtownego wzrostu liczby tych usług.

Plusy i minusy kupowania akcji Netflixa

Jak każda firma, Netflix ma swoje wady i zalety. Poniżej omawiamy te aspekty.

Zalety

 • Utrzymuje dużą stabilność na rynku akcji.
 • W ciągu ostatniego roku odnotowała rekordową liczbę abonentów na całym świecie.
 • Jest to platforma z perspektywą na przyszłość.
 • Zawsze dobrze radził sobie na rynku inwestycyjnym

Wady

 • Ma bardzo dobrych konkurentów
 • Powoduje zbyt duże koszty produkcji oryginalnych treści.

W ciągu ostatniego roku kilku większych inwestorów zdecydowało się zainwestować w Netflixa i osiągnęło doskonałe wyniki. Nie jest to jednak nic nowego, platforma od zawsze przynosiła inwestorom wiele radości.

W 2021 roku Netflix jest jedną z wiodących platform streamingowych na świecie, co czyni go doskonałą opcją do zakupu akcji. Firma, podobnie jak Facebook, przeżywa jeden ze swoich najlepszych momentów, więc dlaczego na nią nie postawić.

Wniosek: czy to dobry moment na kupno akcji Netflixa?

Prawdą jest, że rynki są bardzo zmienne i niestabilne, ale prawdą jest również to, że Netflix od początku swojego istnienia był charakteryzowany jako firma o dobrej stabilności. Co więcej, jest to globalnie uznana marka, która zawsze utrzymywała się na powierzchni pomimo posiadania wokół siebie kilku wysokiej jakości konkurentów.

Często zadawane pytania

Czy to dobry czas na inwestowanie w akcje Netflixa?

Netflix to firma, która nieustannie wprowadza innowacje, dzięki czemu nigdy nie staje się nudna, niezależnie od tego, jak dobrzy są jej konkurenci. Jest to również spółka, która ma bardzo dobre notowania na giełdzie.

Czy mogę inwestować w Netflix z mojego urządzenia mobilnego?

Za pośrednictwem AppStore i Play Store mamy możliwość zakupu akcji Netflix z dowolnego urządzenia elektronicznego z dostępem do internetu. eToro ma swoje własne aplikacje mobilne.

Jaką prowizję muszę zapłacić, aby kupić akcje Netflixa?

Istnieją brokerzy tacy jak eToro, którzy pozwalają na zakup akcji bez płacenia prowizji. Na tej platformie możesz inwestować w ponad 800 dostępnymi spółek i dokonywać transakcji różnymi rodzajami instrumentów inwestycyjnych.

Jak wybrać odpowiedniego brokera, aby kupić akcje Netflixa na giełdzie?

Pamiętaj, że zawsze powinieneś wybrać brokera, który jest regulowany przez instytucję finansową. eToro o którym mówiłem jest regulowany i nadzorowany, więc możesz inwestować w bezpieczny sposób.

eToro to wieloaktywowa platforma inwestycyjna. Wartość Twoich inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest zagrożony.

Brak prowizji oznacza, że nie zostanie naliczona opłata maklerska podczas otwierania lub zamykania pozycji i nie dotyczy to pozycji krótkich ani dźwigniowych. Obowiązują inne opłaty, w tym opłaty za wymianę waluty przy wpłatach i wypłatach w innej walucie niż USD. Twój kapitał jest zagrożony.

Kontrakty CFD to skomplikowane instrumenty, które wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej.
{etoroCFDrisk}% kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Inwestowanie w aktywa kryptograficzne jest bardzo zmiennym i nieuregulowanym w niektórych krajach UE. Brak ochrony konsumenta. Możliwe są podatki od zysków.

Copy Trading nie stanowi porady inwestycyjnej. Wartość Twoich inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest zagrożony
.