Jak kupić akcje GameStop z prowizją 0%: Inwestowanie w GME

Jak kupić akcje GameStop. Kompletne instrukcje i przewodniki. Cena, notowania, prognoza, przyszłość i przewidywanie dotyczące GameStop (GME).

Jak kupić akcje GameStop. Kompletne instrukcje i przewodniki. Cena, notowania, prognoza, przyszłość i przewidywanie dotyczące GameStop (GME).

GameStop jest firmą założoną w 1984 roku, która specjalizuje się w sprzedaży gier wideo, merchandisingu i wszystkim, co związane z tą branżą. Firma posiada ponad 5,500 sklepów w Ameryce Północnej, Europie i Oceanii.

StocksGameStop Corp NewGME

Pozycja GameStop w swojej branży jest niezaprzeczalna. Spodziewano się, że wraz z rozwojem gigantów takich jak Amazon czy Alibaba, detaliści tacy jak GameStop upadną, ale okazuje się, że ten biznes utrzymuje się dzięki lojalności swoich klientów, którzy nie mają oporów przed kontynuowaniem zakupów gier wideo, DLC, zestawów i wszelkich towarów za pośrednictwem tego sklepu.

W styczniu 2021 roku GameStop trafił na pierwsze strony gazet na całym świecie dzięki wspólnie zaaranżowanej walce między jego *zwolennikami* na forum Reddit. Uzgodnili oni datę zakupu akcji, aby zagłuszyć niedźwiedzie na Wall Street. Stało się to wyznacznikiem w historii rynku akcji.

Jeśli zastanawiasz się jak kupić akcje GameStop (GME) i dlaczego inwestowanie w tę spółkę może być dobrym pomysłem, w tym artykule postaram się wskazać Ci najlepszego brokera, który pozwoli Ci zaoszczędzić na prowizji. Wyjaśnię też szczegółowo o co chodzi z GameStopem w 2021 roku.

Poniżej dowiesz się na co zwrócić uwagę przy wyborze brokera do zakupu akcji GameStop oraz jakie są prognozy spółki w krótkim i średnim terminie po tym co wydarzyło się w styczniu.

Jak kupić akcje GameStop w 5 krokach

Na poniższej liście przedstawiam ci 5 kroków jak kupić akcje GameStop . Następnie przejdziemy przez każdy punkt szczegółowo, aby każdy krok bardzo zrozumiały:

 1. Wybierz brokera u którego kupisz akcje GameStop (GME).  Polecam platformę eToro za jej 0% prowizję od akcji i generowane dywidendy.
 2. Załóż konto.
 3. Złóż swój pierwszy depozyt
 4. Znajdź spółkę GameStop (GME) u brokera
 5. Kup akcje GameStop.  W tym kroku pokażemy Ci jak kupować akcje po cenie rynkowej, jak ustawić zlecenie Stop Loss i Take Profit.

Twój kapitał narażony jest na ryzyko. Obowiązują również inne opłaty. Dodatkowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Najlepsi brokerzy do kupna akcji GameStop (GME)

Etoro - Inwestycje Online

Ranking:

⭐⭐⭐⭐⭐

Korzyści:
✔ 0% prowizji od zakupu prawdziwych akcji
✔ Kopiuj odnoszących sukcesy inwestorów giełdowych za pomocą 1 kliknięcia
✔ Regulowany i renomowany broker
Akcje
✔ Opłata za konto: 0 PLN / miesiąc
✔ Aplikacja mobilna: 9/10

Całkowite opłaty za 12 miesięcy:
0 PLN

Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Ostrzeżenie o ryzyku: {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Jak kupić akcje GameStop (GME): kompletny przewodnik dotyczący handlu akcjami GameStop

Na początku przewodnika opisujemy najlepszych brokerów do kupowania akcji oraz 6 głównych cech, które powinien posiadać broker. Dodatkowo przeanalizujemy plusy i minusy, prowizje jakie pobierają od nas za kupno akcji GameStop oraz czy posiadają narzędzia analityczne, między innymi.

Rozpocznijmy zatem:

Krok 1: Wybierz brokera z prowizją 0% od zakupu akcji GameStop

Każdy z nas może się zastanawiać na co zwracać uwagę przy wyborze brokera. Na początku nie wiemy czy broker jest dla początkujących czy nie, czy ma ukryte prowizje lub czy pozwala na wpłaty na przez Paypal. Dlatego w tym przewodniku pokażemy Ci 6 podstawowych cech, które powinien posiadać taki broker:

 • 0% prowizji od zakupu akcji GameStop oraz wypłata dywidend, które przynoszą nam nasze akcje.
 • Dostępne metody wpłat: Paypal, karta debetowa lub kredytowa, przelew bankowy
 • Posiada więcej niż 10 lat doświadczenia w pośredniczeniu i handlu produktami finansowymi.
 • Konto demo z nieograniczonym czasem trwania, aby zapoznać nowych traderów z platformą
 • Przejrzyste prowizje
 • Brak opłat za depozyt

eToro: Bez prowizji za kupno akcji GameStop!

eToro logo

eToro jest wiodącym europejskim brokerem dla początkujących traderów dzięki swojej intuicyjnej platformie i łatwemu dostępowi do wszystkich rodzajów produktów finansowych. Wśród aktywów finansowych, które oferuje możemy kupować akcje, inwestować na rynku walutowym w popularne pary takie jak EUR/GBP, USD/CHF czy EUR/USD, inwestować w towary jak bawełna, złoto czy ropa…

Gwarancją jest jego ponad 14-letnie doświadczenie, jak również ciągłe dążenie do ulepszania i przystępność platformy dla wszystkich typów traderów czy inwestorów. Jeśli jesteś profesjonalnym traderem, eToro nie oferuje skomplikowanych narzędzi analitycznych jak cTrader czy Metatrader 4. Jest on jednak idealny dla początkujących dzięki funkcji Social Trading, która pozwala Ci czytać i komentować opinie innych traderów na temat np. akcji GameStop.

Na koniec chcielibyśmy przypomnieć Ci, że platforma pozwala na inwestowanie w akcje GameStop lub jakiekolwiek inne akcje oferowane przez brokera z dźwignią 1:5. Dzięki temu możesz osiągnąć znacznie wyższe zyski przy wyższym ryzyku inwestycyjnym.

Prowizje i Koszty
 • Zwracamy uwagę na najistotniejszą z cech, czyli ofertę 0% na zakup akcji.
 • Narzędzia takie jak Social Trading i Copyportfolio za darmo.
 • Opłata za depozyt w wysokości 0 USD niezależnie od użytej metody płatności.
 • Opłata za wypłatę w wysokości 5 USD
 • Opłaty nocne w wysokości 0.02% za utrzymywanie otwartej pozycji, gdy rynek jest zamknięty.
 • Kurs przeliczeniowy dla depozytu w euro
Korzyści
 • Zaprojektowany dla początkujących traderów
 • 0% prowizji za zakup akcji takich jak GameStop, Airbnb, Amazon, BBVA lub innych, które pojawiają się na platformie
 • Pozwala Ci zarabiać na dywidendach z Twoich akcji
 • Proces otwierania konta poprzez Twoje dane osobowe, konto na Facebooku lub Google
 • Pozwala na handel akcjami z dźwignią do 1:5
 • Oferuje konto demo z nieograniczonym czasem trwania, aby rozpocząć handel i zrozumieć jak działa platforma.
Minusy
 • Profesjonalnym traderom będzie brakować takich narzędzi jak w Metatrader 4, Metatrader 5 czy cTrader.
 • Sekcja raportów o aktywach jest dość podstawowa
 • Za depozyty w euro o wartości 50 pipsów lub więcej pobierana jest opłata za przewalutowanie.

[maxbutton id=”2″]

Ostrzeżenie o ryzyku: {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Krok 2: Otwarcie rachunku brokerskiego

Po wyjaśnieniu cech najlepszych brokerów do zakupu akcji GameStop, wyjaśnimy teraz procedurę otwarcia konta. Ponieważ moim ulubionym jest eToro, przejdziemy przez ten proces razem z nim.

Aby rozpocząć proces otwarcia rachunku, przejdź na platformę internetową brokera (pamiętaj, że proces ten można również przeprowadzić poprzez aplikację) i zaloguj się na eToro:

Aby zalogować się na eToro, kliknij „Zarejestruj się ” lub „Utwórz rachunek”, po czym otworzy się zakładka podobna do tej poniżej:

Jak widzisz na powyższym obrazku, eToro oferuje aż 3 sposoby rejestracji: za pomocą danych osobowych, za pomocą konta Google lub za pomocą konta na Facebooku. Zalecamy używanie danych osobowych, gdyż proces ten trwa nie dłużej niż 3 minuty. Kiedy otrzymamy e-mail z weryfikacją konta będziemy musieli zweryfikować tożsamość podając:

 • Dowód osobisty w postaci zdjęcia z przodu i z tyłu.
 • Dowód adresu zamieszkania: możemy użyć wyciągu z konta, rachunku za telefon komórkowy, listu z urzędu skarbowego potwierdzającego adres zamieszkania.

Krok 3: Dokonaj swojego pierwszego depozytu

Aby złożyć swój pierwszy depozyt, eToro oferuje aż kilka dostępnych metod płatności, co czyni tego brokera jednym z najwygodniejszych, jeśli chodzi o wpłacanie pieniędzy. Te metody to RapidTransfer, Paypal, przelew bankowy, Sofort, karta debetowa lub kredytowa oraz bankowość internetowa.

Po dokonaniu pierwszego depozytu, eToro pozwoli nam na skorzystanie z 2 innych metod płatności, takich jak Neteller i Skrill.

Na poniższym obrazku pokazujemy ekran, który pojawi się u brokera, gdy dokonasz wpłaty:

Minimalny depozyt na eToro wynosi już $200

Krok 4: Wyszukaj spółkę GameStop (GME) u brokera

Szukamy teraz akcji GameStop. Aby to zrobić, kliknij na zakładkę „Rynki” znajdującą się po lewej stronie ekranu i użyj opcji „Szukaj „, aby wyszukać nasze akcje. Pamiętaj, że ten proces jest podobny do zakupu każdego innego rodzaju aktywa u tego brokera.

Oto obrazek pokazujący proces w eToro:

jak kupić akcje GameStop - wyszukiwarka
Widok wyszukiwarki z której należy skorzystać do zakupu akcji GameStop

Kiedy klikniemy na walor, wyświetli się taki widok jak ten poniżej. Pokazuje on w jaki sposób eToro udostępnia użytkownikowi newsy, komentarze innych traderów, statystyki aktywów i analizy wykonane przez innych inwestorów w społeczności.

Po prawej stronie ekranu możemy również zobaczyć, na którym rynku giełdowym notowany jest GameStop. W tym przypadku jest to NYSE (New York Stock Exchange).

Krok 5: Kup akcje GameStop (GME)

Na końcu procesu zakupu pojawi się następujący widok:

Na powyższym rysunku widzimy jak broker prezentuje nam cenę w czasie rzeczywistym akcji GameStop (GME). Broker przypomina, że kupno akcji wiąże się z prowizją 0%. Z drugiej strony z powodu ostatnich ruchów cenowych eToro tymczasowo wyłączyło możliwość inwestowania w GameStop poprzez kontrakty CFD.

Krótka historia GameStopu

W 1984 roku w Dallas w USA otwarto pierwszy sklep GameStop. Sprzedawano w nim gry wideo i produkty z nimi związane. Ewolucja firmy szła w parze z ewolucją przemysłu gier wideo.

Firma rozpoczęła sprzedaż produktów SEGA takich jak SEGA Megadrive, pierwszej konsoli Nintendo zwanej Nintendo Entertainment System oraz innych produktów takich jak Gameboy czy merchandising głównych producentów gier video takich jak Mario Bross, Donkey Kong, Zelda.

Gdy na rynku pojawiły się nowe konsole, takie jak Nintendo 64 czy Play Station możliwość rozszerzenia działalności sprawiła, że mały detalista musiał otworzyć nowe sklepy w całych Stanach Zjednoczonych. Jej rozwój był tak wielki, że w 2005 roku, 20 lat po pierwszym sklepie w Dallas, firma posiadała już 3200 sklepów w Stanach Zjednoczonych. Dzięki przejęciu swojego największego konkurenta miała też 600 punktów w innych częściach świata (Electronics Boutique Holdings Corporation).

Zakup największego konkurenta negocjowano za 1,44 miliarda dolarów. Kilka lat później zaczęły pojawiać się wątpliwości co do GameStopu, gdyż rozwój Amazona czy Alibaby mógł oznaczać koniec małego giganta gier wideo. Te lata nie pokazały bynajmniej lojalności klientów. Indywidualny użytkownik może zrobić zakupy na Amazonie czy Alibabie, ale nie wydać więcej niż 50 dolarów. Konsumenci gier wideo wydają jednak średnio ponad 300 dolarów rocznie i często wybierają sklepy takie jak GameStop.

W 2016 roku GameStop zrobił krok naprzód debiutując na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE). Od momentu wejścia na giełdę akcje firmy utrzymywały się dość stabilnie w okolicach 4-6 dolarów. Do momentu kiedy na GameStop pękła bańka Reddit, która w ciągu kilku dni wywindowała firmę do 400 dolarów za akcję.

Analiza techniczna akcji GameStop (GME)

GameStop jest kolejną firmą, która została dotknięta kryzysem związanym z koronawirusem. Obawy inwestorów o możliwy spadek sprzedaży w GameStop doprowadziły do ucieczki kapitału. Dodatkowo cała niepewność spowodowana przez covid19 spowodowała masową ucieczkę inwestorów do towarów takich jak złoto lub twardych walut jak japoński jen.

Na poniższym wykresie widzimy, jak cena akcji GameStopu spadła począwszy od drugiego tygodnia lutego 2020, kiedy wynosiła 4,20$ skończywszy na 2,50$, gdzie osiągnęła najniższy poziom w połowie kwietnia. Oznacza to 40% spadek wartości akcji w ciągu zaledwie 2 miesięcy.

Wpływ Covid na GameStop

Gdy akcje GameStopu osiągnęły dno, to w ciągu dwóch tygodni wzrosły ponownie z $2,50 do $6,00 dając inwestorom 240% zwrotu.

Ten wzrost nastąpił w czasie, kiedy GameStop podał wyniki za pierwszy kwartał, które nie były tak negatywne, jak się spodziewano. Wynika to z faktu, że większość jego przychodów pochodzi z handlu online.

W kolejnych miesiącach cena ustabilizowała się ponownie i osiadła w okolicach 3,50-4,00 dolarów co z kolei doprowadziło do wzrostu wartości akcji, który stanowi już znaczący przełom w historii rynków finansowych. W następnej części omówimy casus „GameStopu „.

Przypadek GameStopa: firma produkująca gry wideo, która zmierzyła się z Wall Street

W połowie listopada 2020 na Reddicie powstał wątek mający na celu zebranie grupy małych inwestorów detalicznych, którzy chcieliby zainwestować w akcje GameStopu.

GameStop, firma poświęcona światu gier wideo, jest notowana na nowojorskiej giełdzie od 2016 roku. W pierwszej połowie 2020 roku GameStop zanotował stratę w wysokości ponad 190 milionów dolarów wywołując wśród swoich zwolenników obawy o możliwy upadek firmy.

W wyniku tych wyników fundusze z Wall Street zaczęły obstawiać spadek wartości akcji GameStopu poniżej 4 dolarów. W dodatku sama firma w swoich wynikach rocznych za rok 2020 stwierdziła, że nie będzie rentowna aż do 2023 roku co jeszcze bardziej podsyciło negatywne opinie na temat jej wartości.

Wielu użytkowników wyraziło wsparcie i zaczęło o niej rozmawiać na subforum na Reddicie o nazwie „WallStreetBelts” (utworzonym w 2012 roku). Tam właśnie internauci zaczęli fantazjować i żartować używając memów i różnych obrazów o tym, jak możliwe byłoby połączenie grupy małych inwestorów w celu ataku na niedźwiedzie pozycje na Wall Street. To z kolei przyniosłoby miliony dolarów strat grubym rybom, czyli inwestorom instytucjonalnym.

Pomysł inwestowania w akcje GameStopu powoli zaczął nabierać kształtów w 2019 roku, kiedy różni użytkownicy tacy jak Delaneydi, zaczęli o tym spekulować. Jednak dopiero w połowie 2020 roku użytkownik D**eepfuckingvalue zaczął forsować pomysł i promować zakup akcji GameStopu.

Wynikła z tego historia stała się już wiadomością dnia na całym świecie, a akcje firmy poszybowały z 4 do 50 dolarów między listopadem a styczniem, a w ciągu zaledwie 4 dni od 20 do 24 stycznia ich cena wzrosła do 465 dolarów za akcję co oznacza zwrot 10 000% w ciągu 2 miesięcy.

Cena akcji GameStop

Jest to zazwyczaj jeden z najciekawszych punktów, który wymieniamy we wszystkich przewodnikach. W tym przypadku wyjaśnienie opłacalności inwestycji w akcje GameStop jest bardziej skomplikowane z powodu manipulacji, której poddawana jest wartość ich akcji. Wyjaśniliśmy to w poprzednim punkcie dotyczącym przypadku GameStop. Pokażę Ci poniższy obrazek, abyś sam mógł zobaczyć ten historyczny moment w dziejach Wall Street:

Zmianę kursu akcji GameStopu można zaobserwować od listopada 2020, kiedy była ona w okolicach 5$ osiągając 50$ w drugim tygodniu stycznia, co sugeruje, że coś się dzieje z akcjami.

Jednak właśnie wtedy, gdy fundusze giełdowe z Wall Street mogły myśleć, że cena się odwróci i zaczęły otwierać krótkie pozycje (obstawiając spadek), masywny napływ kapitału 22 stycznia 2021 roku spowodował, że wielkie fundusze z Wall Street straciły miliony dolarów.

Wyniki z przeszłości nie są wskazaniem przyszłych wyników. Przedstawiona historia transakcji obejmuje mniej niż 5 pełnych lat i może nie być wystarczającą podstawą do podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Cena akcji sięgnęła aż 450 dolarów, a potem wahała się w sposób nie do opanowania. Dlatego też uważamy, że nie jest to dobry moment, by próbować zarobić na akcjach GameStopu, chyba że chcesz zagrać w „rosyjską ruletkę „.

Ważne by poczekać, aż cena akcji GameStopu się ustabilizuje. Dzięki temu będziesz mógł monitorować jej wyniki i zarobić na zwrocie z akcji.

Podsumowanie: Czy teraz jest dobry moment na inwestycję w GameStop?

W tym artykule postaraliśmy się przedstawić kilka powodów, dla których warto zainwestować lub nie zainwestować w GameStop. Dlatego pokazaliśmy Ci gdzie kupić akcje GameStop i kiedy jest na to dobry czas. Z drugiej strony nie mogliśmy zapomnieć o jednym z najważniejszych wydarzeń w historii Wall Street, zapoczątkowanym przez wiernych fanów GameStopa na podforum WallStreetBelts na Reddicie.

Wyjaśniając całą obecną sytuację na rynku aktywów uważam, że należy bacznie obserwować kurs akcji GameStop dopóki nie znajdzie on wsparcia, by się ustabilizować. Wahania spowodowane od 20 stycznia sprawiają, że inwestowanie jest loterią.

Jeśli wahasz się, którego brokera użyć do zakupu akcji ponieważ nie wiesz, który z nich najbardziej Ci odpowiada lub jakie są ich prowizje, polecam Ci użycie eToro z powodu ich 0% prowizji od zakupu akcji i możliwości użycia narzędzia do Social Tradingu do interakcji z innymi członkami społeczności i śledzenia wyników GameStop lub innych akcji.

Mam nadzieję, że ten przewodnik pomógł ci lepiej zrozumieć przypadek GameStopu i dowiedzieć się, gdzie kupić ich akcje.

[maxbutton id=”2″]

Ostrzeżenie o ryzyku: {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Często zadawane pytania

Jak mogę kupić akcje GameStop z prowizją 0%?

Jeśli chcesz kupić akcje GameStop bez prowizji polecam Ci poszukać regulowanego brokera, takiego jak eToro. Dzięki niemu możemy dodatkowo zarabiać na dywidendzie generowanej przez nasze akcje przy 0% prowizji za ich zakup. Dodatkowo, kupowanie drogich akcji takich jak Tesla, Booking czy Amazon jest dzięki eToro bardzo wygodne, ponieważ pozwala nam również kupować ułamki akcji z i nadal otrzymywać dywidendy z tych ułamków.

O co chodzi z GameStop?

W naszym artykule omawiamy przypadek GameStopu i wyjaśniamy jak kształtowała się cena jego akcji. Dodatkowo opisujemy jak wszystko zaczęło się na podforum Reddit – WallStreetBelts, gdzie jeszcze w 2019 roku ludzie żartowali o pomyśle połączenia się wielu drobnych inwestorów, by zaatakować fundusze z Wall Street. W połowie lipca 2020 roku pomysł zaczął nabierać kształtów, a 20 stycznia 2021 roku nastąpiło tąpnięcie katapultując akcje GameStopu z 40 USD do 469 USD w ciągu zaledwie 4 dni. Tym samym zapoczątkowując jeden z najważniejszych momentów w historii Wall Street. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym przewodnikiem.

Jaki jest najlepszy broker do zakupu akcji GameStop?

Aby wybrać najlepszego brokera do zakupu akcji GameStop przeanalizowaliśmy ponad 10 brokerów, aby sprawdzić jakie są prowizje u każdego z nich. Czy posiadają konto demo, aby zapoznać się z platformą, czy ich aplikacja jest dostępna na iOS i Android. Dodatkowo braliśmy pod uwagę, czy broker jest regulowany przez FCA i CySEC oraz czy posiada fundusz gwarancyjny na odszkodowania w przypadku, gdy doznamy jakiegokolwiek oszustwa z naszymi środkami. Dlatego też polecam eToro ze względu na 0% prowizji od zakupu akcji i funkcję social trading, która jest idealna dla początkujących traderów.

Jaka jest minimalna kwota pieniędzy, którą możesz zainwestować w akcje GameStop?

U wielu brokerów możesz kupić minimum jedną akcję. Oznacza to, że jeśli akcje są warte 500 dolarów potrzebujesz dokładnie tyle pieniędzy do zainwestowania. W przypadku eToro, ze względu na to, że pozwala nam ono na zakup ułamkowych udziałów GameStop, możemy zainwestować już od minimalnej wartości 50$.

Kiedy został założony GameStop?

W 1984 roku w Dallas w USA. Dziś ma 37-letnią historię i 5-letnie doświadczenie giełdowe.

Co zyskam, gdy kupię akcje GameStop na eToro?

Jak wyjaśnia broker w swoim dziale obsługi klienta na platformie internetowej, kiedy kupujesz akcje GameStop na eToro, kupujesz instrument bazowy, a zakup będzie dokonany w Twoim imieniu na giełdzie. Oznacza to, że eToro kupi dla Ciebie akcje, ale zrobi to w Twoim imieniu dając Ci dostęp do wszystkich korzyści jakie oferuje to aktywo. Między innymi wygenerowanych dywidend. Prosimy pamiętać, że minimalna inwestycja w akcje na eToro wynosi 50$.

Jaka jest cena akcji Gamestop?

W momencie pisania tego tekstu, akcje Gamestopu są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NSYE) po cenie 149$, przy czym oczekuje się, że cena będzie się codziennie zmieniać w wyniku wydarzenia związanego ze sprawą Gamestopu.

Ostrzeżenie o ryzyku: {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

eToro to wieloaktywowa platforma inwestycyjna. Wartość Twoich inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest zagrożony.

Brak prowizji oznacza, że nie zostanie naliczona opłata maklerska podczas otwierania lub zamykania pozycji i nie dotyczy to pozycji krótkich ani dźwigniowych. Obowiązują inne opłaty, w tym opłaty za wymianę waluty przy wpłatach i wypłatach w innej walucie niż USD. Twój kapitał jest zagrożony.

Kontrakty CFD to skomplikowane instrumenty, które wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej.
{etoroCFDrisk}% kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Inwestowanie w aktywa kryptograficzne jest bardzo zmiennym i nieuregulowanym w niektórych krajach UE. Brak ochrony konsumenta. Możliwe są podatki od zysków.

Copy Trading nie stanowi porady inwestycyjnej. Wartość Twoich inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest zagrożony
.