Jak kupić akcje easyJet: Inwestowanie w linie lotnicze EZJ

Jeśli chcesz dowiedzieć się o zaletach spółki oraz jak kupić akcje easyJet (EZJ), to w tym artykule pokaże Ci, który broker jest najtańszy i jaka jest minimalna kwota, którą można zainwestować w easyJet.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o zaletach spółki oraz jak kupić akcje easyJet (EZJ), to w tym artykule pokaże Ci, który broker jest najtańszy i jaka jest minimalna kwota, którą można zainwestować w easyJet.

Linie lotnicze EasyJet zostały założone 18 października 1995 r. przez Steliosa Haji-Ioannou, a pierwszy lot odbył się z Londynu do Glasgow. W pierwszym roku wszystkie loty przewoźnika były wykonywane samolotami czarterowymi. Rok później w 1996 roku, linie easyJet zakupiły swój pierwszy samolot i rozpoczął się rozwój tej znanej linii lotniczej.

Jednym z najbardziej zauważalnych działań firmy na rzecz środowiska jest redukcja emisji gazów przez ich samoloty. W 2020 r. firma osiągnęła historyczny punkt zwrotny redukując emisję dwutlenku węgla do 77 gramów. Oznacza to zmniejszenie negatywnego wpływu linii lotniczych na środowisko o ponad 30% w ciągu 20 lat.

Przedstawię Ci również szereg analiz technicznych, które pozwolą zrozumieć wpływ pandemii na ceny akcji easyJet i zastanowimy się jak mogą zachowywać się akcje w 2022 roku.

Jak kupić akcje easyJet w 5 krokach

W tym rozdziale omówię kroki, które należy podjąć, aby kupić akcje easyJet.

 1. Wybierz brokera do zakupu akcji easyJet; polecam eToro (0% prowizji przy zakupie wszystkich akcji).
 2. Otwórz rachunek inwestycyjny
 3. Wpłać pieniądze na rachunek brokerski.
 4. Wyszukaj akcje easyJet u brokera
 5. Kup akcje easyJet

Najlepsi brokerzy do kupowania akcji easyJet

Etoro - Inwestycje Online

Ranking:

⭐⭐⭐⭐⭐

Korzyści:
✔ 0% prowizji od zakupu prawdziwych akcji
✔ Kopiuj odnoszących sukcesy inwestorów giełdowych za pomocą 1 kliknięcia
✔ Regulowany i renomowany broker
Akcje
✔ Opłata za konto: 0 PLN / miesiąc
✔ Aplikacja mobilna: 9/10

Całkowite opłaty za 12 miesięcy:
0 PLN

Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Ostrzeżenie o ryzyku: {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Inwestowanie w easyJet (EZJ): Kompletny przewodnik

W tym przewodniku pokaże Ci, jak kupić akcje easyJet i która platforma jest do tego najlepsza. Jak to zrobić, wyjaśnię w zaledwie 5 krokach:.

Krok 1: Wybór brokera do inwestowania w akcje easyJet

Aby kupić akcje easyJet w 2021 roku, musimy znaleźć brokera, który nie pobierze od nas prowizji za zakup akcji. Z drugiej strony broker musi zadbać o to, aby dywidendy wypłacane przez spółkę były automatycznie uwzględniane w naszym portfelu.

Spójrzmy na 7 rzeczy które powinniśmy rozważyć przy wyborze brokera:.

 • Opłaty i prowizje
 • Kursy edukacyjne.
 • Aplikacja na różne typy urządzeń
 • Platforma transakcyjna
 • Wszystkie rodzaje aktywów dostępnych na platformie
 • Prosty proces otwierania rachunku
 • Regulowane przez FCA i CySEC

Poniżej przedstawiam najlepszego wg mnie brokera do zakupu akcji easyJet:.

eToro: Kup akcje easyJet bez prowizji

eToro jest platformą transakcyjną z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynkach finansowych i jest przeznaczona dla początkujących. Ponadto w eToro możesz kupować akcje, handlować towarami, handlować na rynku walutowym lub inwestować w surowce.

Jeśli chcesz kupić akcje EasyJet z 0% prowizją w łatwy sposób – zarówno przez serwis internetowy jak i aplikację, eToro jest najlepszą opcją. eToro posiada narzędzia takie jak Social Trading. Pozwalają nam one zadawać pytania, śledzić innych traderów w społeczności i uzyskiwać informacje o ich portfelach, zyskach i ryzyku inwestycji.

Na koniec warto zwrócić uwagę na dźwignie finansową. Jest ona różna i zależy od aktywów, którymi handlujemy. Zakres ten wynosi od 1:5 na akcjach do 1:30 na rynku walutowym.

Twój kapitał narażony jest na ryzyko. Obowiązują również inne opłaty. Dodatkowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Prowizje

 • 0% prowizji przy zakupie akcji
 • Korzystanie z narzędzi social trading i copy portfolio jest bezpłatne
 • 0% prowizji od dywidendy z naszych akcji
 • Kurs konwersji dla depozytu w walucie innej niż USD: od 50 pipsów
 • Opłata za wypłatę środków: 5 USD
 • Opłata za depozyt: 0 USD
 • Stawki overnight dla długich i krótkich pozycji w wysokości około 0,02%.

Zalety kupowania akcji przez eToro

 • Brak prowizji od zakupu akcji
 • Ponad 800 spółek notowanych na rynkach europejskich i międzynarodowych
 • Narzędzia do handlu społecznościowego, takie jak Social Trading
 • Aplikacja dla iOS i Android
 • Akceptuje PayPal
 • Zaprojektowany dla początkujących traderów
 • Regulowane przez FCA (Financial Conduct Authority)

Wady

 • Brak bardziej profesjonalnych narzędzi handlowych
 • Nieodpowiednie dla zaawansowanych traderów, którzy wykonują zaawansowaną analizę techniczną

Krok 2: Otwórz konto

Kiedy już zdecydujesz się wybrać platformę transakcyjną, będziesz musiał otworzyć konto. Kroki wymagane do wykonania tej czynności różnią się w zależności od platformy, choć metody rejestracji są bardzo podobne. **W przypadku brokerów, którzy specjalizują się w kupnie akcji lub innych aktywów *poprzez CFD*, proces rejestracji jest nieco bardziej skomplikowany, ponieważ te instrumenty są uznawane za profesjonalne.

Pokażę Ci jak wygląda proces rejestracji poprzez naszego zaufanego brokera eToro. Aby to zrobić, przechodzimy na ich stronę główną i dokonujemy rejestracji poprzez naciśnięcie przycisku „DOŁĄCZ TERAZ” w prawym górnym roku ekranu. Otworzy nam się następujące pole:

formularz rejestracyjny przy zakupie akcji easyJet
Zarejestrować można się również przez facebook lub google.

Aby otworzyć konto, musisz jedynie wypełnić formularz z Twoimi danymi osobowymi (aby przejść do formularza kliknij tutaj) i kliknąć na „Utwórz rachunek”.

Następnym krokiem jest wypełnienie Kwestionariusza, który jest wymagany przez organy takie jak CySEC i FCA. Będziesz musiał podać swoje imię i nazwisko, datę urodzenia, adres, narodowość, miejsce pracy i inne podobne informacje. Będziesz również musiał odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących kwestii bezpieczeństwa. Będą one miały na celu upewnienie się, że jesteś osobą uprawnioną do handlu na rynkach finansowych. Będziesz musiał również odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących doświadczenia w inwestowaniu.

Kiedy Twoje konto zostanie potwierdzone i otwarte, możesz rozpocząć handel na rynkach finansowych. Możesz kupować lub handlować akcjami easyJet, obracać walutami lub inwestować w towary lub surowce.

Krok 3: Dokonaj wpłaty środków na swoje konto

Możemy tutaj skorzystać z aż 8 różnych metod wpłat, lecz nie jest możliwe dokonanie pierwszej wpłaty poprzez Neteller lub Skrill. Metody płatności oferowane przez eToro są następujące: Karta debetowa lub kredytowa, Paypal, Przelew bankowy, Sofort, Bankowość internetowa, Szybki przelew oraz dwa wyżej wymienione Skrill i Neteller, które są dostępne przy drugim depozycie.

Krok 4: Znajdź akcje easyJet

W tej części pokażę Ci jak przejść do wyszukiwarki. Kliknij w zakładkę „Rynki”, gdzie na górnym pasku wyszukiwania wpiszesz „easyJet „. W zakładce Narzędzia zobaczysz także takie sekcje jak „Ludzie „ i „Copyportfolio „. Są to dwa bardzo przydatne narzędzia do śledzenia inwestycji najlepszych traderów w społeczności lub do sprawdzenia, co inni traderzy myślą o akcjach easyJet lub innych aktywach, którymi jesteś zainteresowany.

Oprócz tego u brokera znajdują się podstawowe informacje o każdej spółce, forum, gdzie traderzy mogą się ze sobą kontaktować, serwis informacyjny, który jest aktualizowany codziennie. Dzięki temu wiemy, co dzieje się z firmami, które śledzimy. Ponadto broker oferuje sekcję „Analizy”, gdzie użytkownicy dzielą się swoimi technicznymi i fundamentalnymi analizami:

Profil firmy easyJet – wygląd na platformie eToro

Przypominam, że proces ten jest podobny przy analizie każdego interesującego nas aktywa finansowego. Jeśli chcesz kupić akcje Tesli, zainwestować w EUR/USD lub kupić Bitcoina – wyszukiwarka pozwala Ci znaleźć wszystkie te aktywa.

Krok 5: Kup akcje easyJet

To ostatni krok do nabycia akcji easyJet.

Na poniższym obrazku możemy przekonać się jak kupić akcje easyJet za pomocą jednego kliknięcia:

Przyjrzyjmy się teraz narzędziom, które serwis oferuje traderom, aby mogli kontrolować swoje inwestycje.

 • CFD: Kontrakty CFD są bardzo złożonymi ryzykownymi instrumentami dającymi wysokie krótkoterminowe zyski lub straty. Dźwignia dla akcji wynosi 1:5. Instrument ten jest używany przez profesjonalnych traderów.
 • Take Profit: automatyczne wyjście z pozycji z zyskiem po wcześniej określonej cenie.
 • Stop Loss: Dzięki SL zabezpieczamy się przed stratami, ustalając maksymalny procent naszej inwestycji, który jesteśmy skłonni zaryzykować. W day tradingu jest to zazwyczaj 1%, czyli jeśli zainwestujemy 200USD, a cena akcji spadnie o 2USD, automatycznie wyjdziemy z inwestycji. Ważne jest, by określić, ile pieniędzy jesteśmy gotowi zaryzykować, zanim kupimy dane aktywo.

Wskazówka: Kiedy dokonujesz transakcji, możesz wybrać pomiędzy różnymi rodzajami zleceń. Jeśli złożysz zlecenie rynkowe, kupujesz po cenie ustalonej jako „ask”, co oznacza, że zakup będzie natychmiastowy. Jeśli z drugiej strony, chcesz ustawić cenę zakupu, która jest dla Ciebie bardziej korzystna musisz zmienić pole ceny tak, aby broker automatycznie kupował, gdy tylko cena osiągnie odpowiednią wartość.

Ostrzeżenie o ryzyku: {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Historia firmy easyJet

easyJet jest tanią linią lotniczą z siedzibą w Luton – Wielka Brytania. easyJet został założony w marcu 1995 przez Steliosa Haji-Ioannou. W listopadzie 1995 roku rozpoczęły się pierwsze loty, które trwają nieprzerwanie do dziś.

Rok później w 1996 roku, firma rozpoczęła plany ekspansji na resztę Europy i stworzyła swój serwis internetowy. Miał on zapewnić użytkownikom wszelkie udogodnienia, dostęp do obsługi klienta i rezerwacji lotów. Z roku na rok firma rosła tak bardzo, że w 1997 roku w Liverpoolu została założona druga baza i przyznano jej prestiżowy Air Transport Certificate.

W 1999 roku firma pojawiła się ze swoimi samolotami na małych ekranach telewizorów. Tym samym pracownicy i pasażerowie easyJet mogli wystąpić w serialu „Linia lotnicza „. Jeszcze tego samego roku spółka easyJet została uznana za najlepszą tanią linię lotniczą i przekroczyła liczbę miliona pasażerów.

Rok później, w 2000 roku, firma weszła na londyńską giełdę, skąd utrzymuje niemal nieprzerwany trend wzrostowy aż do dziś. Z roku na rok jej plany ekspansji się rozwijały a ona sama stworzyła piątą bazę na jednym z najbardziej ruchliwych lotnisk świata – Londyn Gatwick.

Rozwój easyJet

W 2003 roku firma wykonała swój pierwszy lot Airbusem A319. Wcześniej podpisała kontrakt z Airbusem na zakup 240 samolotów. W 2007 powstała 17-ta baza firmy w Barajas w Madrycie, a jej główna siedziba została przeniesiona do Luton, gdzie znajduje się do dziś. W 2010 roku stała się największą brytyjską linią lotniczą, a dwa lata później nawiązała współpracę z UNICEF-em. Dzięki tej współpracy część każdego zarezerwowanego biletu przekazywana jest na cele charytatywne.

W 2015 roku uczyniła duży krok naprzód poprzez plany budowy nowego terminalu na lotnisku Gatwick w Londynie. Dzięki temu pasażerowie będą mieli lepsze i wygodniejsze warunki. Ostatecznie firma uzyskała poręczenie kredytu w wysokości 600 milionów euro w celu uzdrowienia bilansu firmy, który został poważnie nadszarpnięty przez pandemię.

Dlaczego ludzie interesują się tą firmą?

W tej części przyjrzymy się dlaczego warto rozważyć inwestowanie w spółkę easyJet. Przyjrzymy się wypowiedziom dyrektora generalnego IATA oraz informacjom na temat tego, jak branża radziła sobie w obliczu pandemii. Dodatkowo, w kolejnych częściach przedstawimy analizę techniczną.

Ceny akcji linii lotniczych na całym świecie, podobnie jak cena akcji EasyJet, spadły w 2020 roku. Linie lotnicze wydają rezerwy gotówkowe i szukają wsparcia rządowego, aby przezwyciężyć kryzys. Dane pokazują, że globalne ograniczenia w podróżowaniu są nadal wysokie i nic nie wskazuje na to, by miały zostać zniesione w najbliższym czasie.

Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych (IATA) w swojej ostatniej analizie stwierdziło, że linie lotnicze nie będą w stanie zredukować swoich kosztów na tyle, by zrównoważyć wysokie wydatki i uniknąć bankructw oraz redukcji miejsc pracy.

Alexandre de Juniac CEO IATA, powiedział: „Czwarty kwartał roku będzie niezwykle trudny i niewiele wskazuje na to, że połowa 2021 roku będzie dużo lepsza. Szczególnie jeśli granice państw pozostaną zamknięte i/lub utrzymane zostaną kwarantanny na przyloty. Bez dodatkowego wsparcia finansowego ze strony rządu, średniej wielkości liniom lotniczym pozostało jedynie 8,5 miesiąca płynności finansowej.”

Przewidywania dotyczące easyJet

Oczekuje się, że w 2021 roku całkowite przychody branży lotniczej spadną o 46% w porównaniu z 838 miliardami dolarów w roku poprzednim. Wcześniejsza prognoza spadku o 29% opierała się na założeniu, że popyt zacznie się odbudowywać w czwartym kwartale 2020 roku, ale nowe fale pandemii opóźniają poprawę sytuacji – podała IATA.

Niemniej jednak uważam, że akcje easyJet znalazły opór w rejonie 470 USD, zapewniając silne wsparcie dzięki dużym napływom kapitału w tym obszarze. Oznacza to, że po wznowieniu lotów międzynarodowych, akcje EasyJet wzrosną o ponad 50% w krótkim czasie. To czyni spółkę bardzo interesującą pod względem zakupu akcji. Warto też zainteresować się akcjami firm związanymi z turystyką, takimi jak Airbnb. Przypominamy, że możesz kupić akcje Airbnb u tego samego brokera.

Wpływ kryzysu na akcje

Jeśli interesujesz się giełdą i śledzisz ją codziennie, to na pewno wiesz, że branża lotnicza jest jedną z najbardziej dotkniętych przez kryzys. Jeśli przeanalizujemy inne linie lotnicze, takie jak British Airways, LOT, WizzAir zobaczysz, że na giełdzie spadły one o ponad 60%.

Jest to sytuacja całkowicie zrozumiała gdyż zawieszono ruch lotniczy. W ten sposób minimalna liczba lotów została przeznaczona na specjalne okazje lub dla mniejszej liczby podróżnych, którzy próbują podróżować pomimo pandemii.
Na poniższym wykresie analizujemy jak kryzys wpłynął na akcje easyJet. Pod uwagę bierzemy okres od 12 lutego, kiedy to inwestorzy zaczęli tracić zaufanie do wyników firmy z powodu globalnego zamknięcia ruchu:

Dnia 12 lutego 2020 cena akcji easyJet wynosiła 1,559 funtów. Zaledwie 5 tygodni później, 19 marca 2020, akcje spadły o 75% do poziomu 416 funtów. Najniższego poziomu w historii. W tym przypadku musimy zrozumieć, że trend był on powszechny i nie dotyczył wyłącznie easyJet.

Analiza techniczna easyJet

Od najniższego poziomu z 19 marca, spółka rozpoczęła korektę. Możemy to zobaczyć na wykresie Fibonacciego aż do poziomu 0.5, gdzie cena znajduje opór na poziomie £920. Interesujące jest to, że inwestorzy, którzy weszli w akcje easyJet na najniższym poziomie (416 funtów), odnotowali zysk w wysokości 100% w ciągu zaledwie dwóch i pół miesiąca.

Wyniki z przeszłości nie są wskazaniem przyszłych wyników. Przedstawiona historia transakcji obejmuje mniej niż 5 pełnych lat i może nie być wystarczającą podstawą do podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Ponieważ cena akcji easyJet może utrzymywać się w trendzie bocznym na poziomach Fibonacciego pomiędzy 0.236 i 0.5 powinniśmy szukać możliwości akumulacji akcji easyJet. Logicznym jest, że kiedy podróże lotnicze na świecie zostaną w pełni reaktywowane, cena akcji wzrośnie w mniej niż trzy miesiące.

Przypominam, że akcje easyJet są dość interesujące po tym, jak firma zgłosiła straty w wysokości 1,421 miliarda euro za rok finansowy 2020 i otrzymała pomoc w wysokości 600 milionów euro od rządu brytyjskiego.

Prognoza kursu akcji firmy

Po przeanalizowaniu wpływu kryzysu na kurs akcji easyJet z perspektywy technicznej i fundamentalnej, spróbujmy się teraz zastanowić dokąd prawdopodobnie podąży kurs akcji easyJet.

Na poniższym wykresie przyglądamy się analizie z września 2021, by przedstawić ruch akcji easyJet na 4-godzinnych wykresach świecowych:

Pierwszą interesującą informacją wartą przeanalizowania jest ruch boczny akcji easyJet pomiędzy czerwcem 2020 a lutym 2021, który znajduje się w strefie 500 funtów. Ta strefa działa jako wsparcie, a 920 funtów jako opór.

W tym kontekście należy zauważyć, że cena akcji easyJet wzrosła o ponad 85% od drugiego tygodnia listopada do drugiego tygodnia grudnia. Cena akcji uderza w opór na poziomie £920, co prowadzi do późniejszej korekty z powodu dywergencji na akcjach. Ta dywergencja, pokazana jako pomarańczowy trójkąt, reprezentuje utratę siły nabywczej ze strony traderów, więc choć cena akcji nadal rośnie, należy się spodziewać przyszłej korekty, takiej jak ta, którą widzieliśmy w okresie do 21 stycznia 2021 roku.

Czy to dobry pomysł, by zainwestować w easyJet w 2021 roku?

Jest to jedna z firm, którą śledzę szczególnie uważnie, ponieważ wielu analityków oczekuję, że do końca roku cena wzrośnie o ponad 25%, bazując na obecnej cenie akcji wynoszącej 800 funtów.

Jeśli te prognozy się sprawdzą, oznacza to, że kupując akcję easyJet o wartości 400 funtów, możemy zyskać kolejne 100 funtów w ciągu dwóch miesięcy przy założeniu 0% prowizji. Jeśli jesteś początkujący, zalecamy Ci uważne śledzenie wiadomości i analiz, ponieważ akcje easyJet były jedną z najczęściej omawianych akcji w zeszłym roku.

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest minimalna kwota, aby kupić akcje easyJet?

W eToro minimalna kwota na zakup akcji easyJet wynosi 50 USD i jest to taka sama kwota dla wszystkich akcji, które możesz kupić za pośrednictwem brokera. Wynika to z faktu, że eToro kupuje dla Ciebie akcje w Twoim imieniu. Ponieważ eToro jest właścicielem akcji easyJet, możesz kupić część tych akcji, która jest nazywana akcją ułamkową.

Gdzie możesz kupić akcje easyJet?

Na rynku jest wielu brokerów, którzy kupują lub inwestują w akcje easyJet. Trzeba mieć świadomość, że każdy broker specjalizuje się w konkretnym rynku. eToro, na przykład jest idealne do kupowania akcji, ponieważ oferuje 0% prowizji. Dodatkowo mamy dostęp do dywidend generowanych przez akcje bez konieczności płacenia prowizji. Z drugiej strony istnieją brokerzy, którzy specjalizują się w inwestowaniu w akcje poprzez CFD, w waluty czy surowce.

Który broker jest najlepszy dla początkujących?

Po zapoznaniu się z ponad 15 brokerami uważam, że eToro jest najłatwiejsze i najbardziej intuicyjne. Istnieje również narzędzie o nazwie Social Trading, które pozwala na interakcję z innymi traderami w społeczności eToro i dzielenie się opiniami, analizami lub wiadomościami na temat danego aktywa. Ponadto opłaty i prowizje brokera są dość przejrzyste, więc początkujący czują się bezpiecznie handlując z tym brokerem.

Jak analizować wyniki akcji easyJet?

Po pierwsze, musisz być świadomy zmiennych, które należy wziąć pod uwagę. Po drugie, ważne jest, abyś określił czy decydujesz się na analizę techniczną, analizę fundamentalną czy też na połączenie obu tych metod. Jeśli wybierzesz analizę techniczną uważam, że ważne jest, aby mierzyć wyniki akcji easyJet na wykresach 1-godzinnych i 4-godzinnych oraz na dłuższych przedziałach czasowych dla długoterminowych inwestycji. Z drugiej strony, zalecam używanie wskaźników technicznych takich jak 200-okresowa średnia krocząca (MA), poziomy Fibonacciego, wskaźniki wsparcia i oporu oraz wskaźniki wolumenu. Interesujące może być także użycie wstęg Bollingera.

Kiedy easyJet wszedł na giełdę?

Dokładnie w 2000 roku, 5 lat po założeniu, easyJet wszedł na londyńską giełdę. Siedziba firmy znajduje się obecnie w Luton, w Wielkiej Brytanii.

Czym jest Copyportfolio na eToro?

To narzędzie, które dostarcza Ci bezpłatną możliwość wybrania dowolnego inwestora ze społeczności eToro i skopiowania jego portfela. Dzięki temu nie musimy poświęcać czasu na analizowanie firm. Możemy po prostu uzyskać dostęp do historii tradera i dowiedzieć się jakimi aktywami handluje, w jakich branżach pracuje, kiedy inwestuje w akcje i jak duże ryzyko podejmuje w swoich inwestycjach. Dodatkowo, dzięki social tradingowi możemy wchodzić z nim w interakcje i zadawać mu pytania.

Jak kupić akcje easyJet przy 0% prowizji?

Jest kilku brokerów, u których możesz kupić akcje easyJet z 0% prowizji. Na przykład eToro. Wybraliśmy go, ponieważ ma przewagę nad innymi brokerami w tym, że ma dostęp do dywidend spółek, których akcje posiadamy. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

eToro to platforma obsługująca wiele aktywów, która oferuje zarówno inwestowanie w akcje, jak i handel kontraktami CFD.

Należy pamiętać, że kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy wynikającej z dźwigni finansowej. {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego dostawcy. Powinieneś zastanowić się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Wyniki osiągnięte w przeszłości nie są wyznacznikiem przyszłych wyników. Przedstawiona historia handlu jest krótsza niż 5 pełnych lat i może nie wystarczyć jako podstawa do podjęcia decyzji inwestycyjnej.

Copy Trading nie jest doradztwem inwestycyjnym. Wartość Twoich inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

eToro USA LLC nie oferuje kontraktów CFD i nie składa żadnych oświadczeń ani nie ponosi odpowiedzialności za dokładność lub kompletność treści tej publikacji, która została przygotowana przez naszego partnera z wykorzystaniem publicznie dostępnych informacji o eToro, które nie są specyficzne dla danego podmiotu.

eToro to wieloaktywowa platforma inwestycyjna. Wartość Twoich inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest zagrożony.

Brak prowizji oznacza, że nie zostanie naliczona opłata maklerska podczas otwierania lub zamykania pozycji i nie dotyczy to pozycji krótkich ani dźwigniowych. Obowiązują inne opłaty, w tym opłaty za wymianę waluty przy wpłatach i wypłatach w innej walucie niż USD. Twój kapitał jest zagrożony.

Kontrakty CFD to skomplikowane instrumenty, które wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej.
{etoroCFDrisk}% kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Inwestowanie w aktywa kryptograficzne jest bardzo zmiennym i nieuregulowanym w niektórych krajach UE. Brak ochrony konsumenta. Możliwe są podatki od zysków.

Copy Trading nie stanowi porady inwestycyjnej. Wartość Twoich inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest zagrożony
.