Jak kupić akcje Apple: Inwestowanie w AAPL bez prowizji

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem akcji Apple w 2021 i chcesz wiedzieć jak kupić akcje Apple, kiedy jest najlepszy czas, by to zrobić lub czy jest to dobry pomysł - w tym artykule postaramy się wyjaśnić plusy i minusy firmy i pokazać, dlaczego warto inwestować w Apple.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem akcji Apple w 2021 i chcesz wiedzieć jak kupić akcje Apple, kiedy jest najlepszy czas, by to zrobić lub czy jest to dobry pomysł – w tym artykule postaramy się wyjaśnić plusy i minusy firmy i pokazać, dlaczego warto inwestować w Apple.

Apple Inc. jest spółką technologiczną, która specjalizuje się w oprogramowaniu komputerowym, elektronice, urządzeniach multimedialnych i usługach internetowych, a kupowanie akcji Apple jest bardzo popularne wśród inwestorów. Firma została założona w 1976 roku przez Steve’a Jobsa i Steve’a Wozniaka w Kalifornii i oferuje swoje produkty na całym świecie. Dzięki tym wszystkim produktom i usługom, które oferuje, firma przyciąga miliony inwestorów.

Zanim przejdziemy do wyboru najlepszego brokera do zakupu akcji Apple i dlaczego inwestycja w Apple w 2021 roku jest dobrym pomysłem, przedstawimy Ci krótką historię firmy:

Jak kupić akcje Apple w 5 krokach

 1. Wybierz brokera, aby kupić akcje Apple; polecam eToro (0% prowizji od zakupu akcji Apple)
 2. Otwórz swoje konto inwestycyjne
 3. Wpłać pieniądze na swoje konto
 4. Kup akcje Apple
 5. Regularnie sprawdzaj pozycję Apple

Porównaj brokerów Apple

Etoro - Inwestycje Online

Ranking:

⭐⭐⭐⭐⭐

Korzyści:
✔ 0% prowizji od zakupu prawdziwych akcji
✔ Kopiuj odnoszących sukcesy inwestorów giełdowych za pomocą 1 kliknięcia
✔ Regulowany i renomowany broker
Akcje
✔ Opłata za konto: 0 PLN / miesiąc
✔ Aplikacja mobilna: 9/10

Całkowite opłaty za 12 miesięcy:
0 PLN

Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Ostrzeżenie o ryzyku: {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Ostrzeżenie o ryzyku: {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Historia Apple

U podstaw powstania Apple Inc. leżało życiowe marzenie Stephena G. Wozniaka o zbudowaniu własnego komputera. Nagle stało się to realne z pojawieniem się w 1975 r. pierwszego mikrokomputera, który odniósł sukces komercyjny. Był to Altair 8800, dostarczony w zestawie i wykorzystujący nowo wynaleziony układ mikroprocesorowy.

jak kupić akcje apple - historia spółki

Wozniak, wspierany przez przyjaciół z Homebrew Computer Club, grupy z rejonu Zatoki San Francisco zajmującej się komputerami Altair szybko opracował plan stworzenia własnego mikrokomputera. Kiedy w 1976 roku firma Hewlett-Packard, w której Wozniak pracował jako stażysta, nie wykazała zainteresowania jego propozycją, 26-letni wówczas Wozniak wraz z 21-letnim kolegą ze szkoły średniej Stevem Jobsem przenieśli produkcję do rodzinnego garażu Jobsów i tak narodziła się legenda startupów z garażowej Doliny Krzemowej.

Jobs i Wozniak nazwali swoją firmę Apple. Jobs sprzedał swojego minivana Volkswagena, a Wozniak swój programowalny kalkulator jako kapitał obrotowy. Ich pierwszy model był tylko działającą płytką drukowaną, ale pod naciskiem Jobsa wersja z 1977 roku była samodzielną maszyną w specjalnie uformowanej plastikowej obudowie, w przeciwieństwie do stalowych obudów innych wczesnych maszyn.

Jobs i Wozniak w początkach kariery spółki Apple
Jobs i Wozniak w początkach kariery spółki Apple

Apple II oferował także kolorowy ekran i inne funkcje, które sprawiły, że dzieło Wozniaka stało się pierwszym mikrokomputerem, który przypadł do gustu zwykłemu człowiekowi.

Jak inwestować w Apple (AAPL): Kompletny przewodnik do kupowania akcji Apple

Z jakichś powodów zdecydowałeś się kupić Apple. To dobry początek – zobaczmy, co jeszcze przed nami, zanim będziesz mógł oficjalnie zadeklarować się jako akcjonariusz Apple. Proces ten jest dość podobny dla akcji każdej spółki i znów, jako przykład podajemy tylko Apple.

Krok 1: Wybór brokera do inwestowania w akcje Apple

Jeśli chcemy kupić akcje Apple w 2021 roku, powinniśmy wybrać brokera, który nie pobiera prowizji za kupno akcji.

Polecając brokera, bierzemy pod uwagę różne czynniki, takie jak opłaty, platforma handlowa, dostępne rynki do handlu i łatwość otwarcia rachunku. Bardzo ważne jest również bezpieczeństwo.

eToro: Jak kupić akcje Apple bez prowizji

Oceniana zarówno przez początkujących, jak i ekspertów, platforma eToro jest przykładem z tradycją sięgającą 2007 roku i pozwala na inwestowanie w akcje Apple i kupowanie akcji (ponad 800 aktywów) bez opłat.

Na eToro możesz handlować Apple, Tesla, Netflix, BBVA i wiele innych bez opłat. Broker eToro jest jednym z najbardziej popularnych brokerów i najlepszą aplikacją handlową dla początkujących, przeznaczoną dla użytkowników, którzy są nowi na rynkach inwestycyjnych i chcą się uczyć. Ta niestandardowa platforma została zaprojektowana z myślą o tym i jest idealna do płynnej i intuicyjnej nawigacji.

Minimalny depozyt początkowy wynosi 200$, a ponieważ walutą bazową jest dolar amerykański, konto jest gotowe do inwestowania w Apple od pierwszej minuty.

Jedną z cech, która sprawia, że eToro jest wyjątkowe i wyróżnia się na tle konkurencji jest funkcja social trading. Pozwala to każdemu użytkownikowi na kopiowanie i powielanie transakcji i strategii innych ekspertów handlowych, co znacznie upraszcza handel.

Korzyści:

 • 0% prowizji od zakupu prawdziwych akcji
 • Tysiące dostępnych narzędzi
 • Legalny, premium, regulowany broker
 • Funkcja Social Copy Trading do powielania inwestycji ekspertów
 • Akcje według wartości bazowej lub poprzez CFD
 • Duża społeczność handlowców
 • Łatwa i intuicyjna platforma własna
 • Handel innymi aktywami finansowymi (bitcoin, forex, towary i inne)

Wady:

 • Brak zaawansowanych narzędzi handlowych
 • Nieodpowiednie dla zaawansowanych traderów

Porada: przeczytaj naszą recenzję eToro, aby dowiedzieć się więcej o tym brokerze.

Krok 2: Założenie konta

Po wybraniu interesującego Cię brokera, załóż konto. Proces ten jest bardzo prosty i odbywa się całkowicie online. To będzie jak otwarcie konta bankowego, ale z odpowiednimi warunkami i narzędziami, dzięki którym można kupować akcje apple oferowane przez rynek finansowy. Z większością brokerów, proces jest bardzo prosty i jest zakończony tego samego dnia, choć czasami może przeciągnąć się na kilka dni, aby zweryfikować tożsamość i tło finansowe.

Otwarcie konta jest tak proste, jak wypełnienie formularza z danymi osobowymi i kliknięcie przycisku „Utwórz konto”.

Do weryfikacji konta użytkownika wymagane są zeskanowane dokumenty (dowód tożsamości oraz rachunek za media w miejscu zamieszkania). Spowoduje to otwarcie konta i usunięcie wszystkich blokad.

Formularz rejestracyjny wymagany jest w celu zakupu akcji Apple
Formularz rejestracyjny wymagany jest w celu zakupu akcji Apple

Aby kupić akcje Apple, kliknij na „Akcje” lub użyj pola wyszukiwania, aby znaleźć firmę (używając nazwy akcji Apple lub AAPL). Możesz kupić akcje w jednostkach lub ułamkach z aktywami bazowymi bezpośrednio bez opłat, o każdej porze dnia, nawet gdy rynek amerykański jest zamknięty (transakcja zostanie zrealizowana na otwarciu).

Krok 3: Wpłata pieniędzy na konto

Kolejnym krokiem jest dokonanie pierwszej wpłaty środków. Minimalna kwota wynosi $200 lub jej równowartość w euro i można ją wpłacić za pomocą karty kredytowej, karty debetowej, przelewu bankowego lub Paypal, a także poprzez Skrill lub Neteller.

Depozyt ten zostanie wykorzystany do zapewnienia płynności na rachunku oraz do zakupu ekwiwalentu w postaci akcji Apple. Zazwyczaj jest to proces natychmiastowy i uzyskasz dostęp do swojego kapitału w momencie autoryzacji transakcji (z wyjątkiem przelewów bankowych, które trwają około 1 do 2 dni).

Krok 4: Zakup akcji Apple

Zakup akcji spółki apple odbywa się przez prosty panel
Zakup akcji spółki apple odbywa się przez prosty panel

Jesteś teraz na ostatnim kroku do posiadania akcji Apple!

Aby to zrobić, przejdź do swojej wyszukiwarki, wpisz Apple (lub skrót AAPL) i wybierz pierwszą opcję. Następnie zobaczysz małe okienko, w którym możesz wpisać kwotę, którą chcesz kupić (w wybranej przez siebie walucie lub w liczbie akcji).

Broker eToro pozwala również na zakup akcji z dźwignią, ale w tym przypadku spekulujesz za pomocą kontraktów na różnicę (CFD), co jest związane z ruchem cen akcji i nie wiąże się z zakupem bazowego papieru wartościowego, jak w przypadku handlu akcjami online. Wybierz, czy chcesz kupić akcje spot (X1) czy handlować kontraktami CFD (X2, X5 lub X10). To ostatnie daje możliwość zarobienia większej marży i ekspozycji na większą liczbę akcji.

Na koniec wykonaj transakcję klikając „Wykonaj transakcję” i… gratulacje, jesteś teraz właścicielem akcji Apple!

Porada: Podczas zawierania transakcji możesz wybrać pomiędzy różnymi typami zleceń. Jeśli złożysz zlecenie rynkowe, kupisz po cenie ustalonej w „Ask”, więc zakup będzie natychmiastowy. Jeśli natomiast wolisz wprowadzić cenę kupna, która bardziej Ci odpowiada, powinieneś użyć zlecenia z limitem.

Krok 5: Regularnie sprawdzaj swoje inwestycje Apple

Po zawarciu umowy nie zapomnij o regularnym kontrolowaniu jej stanu. Musisz monitorować warunki rynkowe i zawsze być zaznajomiony z wszelkimi ważnymi wiadomościami o charakterze fundamentalnym i ruchami technicznymi. Musisz zdecydować jak długo chcesz utrzymać otwartą pozycję i odpowiednio się do tego dostosować. W przypadku handlu krótkoterminowego musisz codziennie monitorować wiadomości i ruchy techniczne. Jeśli chcesz utrzymać handel długoterminowy musisz słuchać najważniejszych wiadomości, takich jak wyniki kwartalne i ruchy o dużym wolumenie.

W każdej chwili możesz zdecydować co zrobić ze swoimi akcjami Apple. W każdej chwili możesz zmienić swoją pozycję i zarządzać nią według własnego uznania. Na przykład jeśli planowałeś trzymać akcje przez długi okres czasu, ale kilka dni później akcje Apple wzrastają, możesz zdecydować czy sprzedać lub trzymać je dłużej.

Pamiętaj, że warto wyznaczać sobie cele. Zarówno te dotyczące zysków, jak i strat, oraz zabezpieczać swój kapitał. Aby to zrobić, użyj narzędzi Take Profit i Stop Loss. Dostosuj je do celu jaki chcesz osiągnąć lub maksymalnej straty, jaką możesz ponieść. Pamiętaj, aby dostosować je również do warunków rynkowych i ustalić cele, które odpowiadają podejmowanym działaniom.

Jak już opanujesz 5 kroków zakupu akcji Apple, poświęć chwilę, aby lepiej poznać Apple.

Aktualne notowania akcji Apple i cena

Apple jest międzynarodową spółką notowaną na giełdzie NASDAQ.

Cena akcji Apple wahała się od 73,00 do ponad 140,00 USD w ciągu ostatniego roku w momencie pisania tego tekstu (aktualną cenę akcji można znaleźć wyszukując symbol Apple (AAPL), na stronie internetowej z informacjami finansowymi lub kontaktując się z brokerem online).


Czy wiesz, że już teraz możesz…?

Inwestować
w Akcje
(pełna lista)

Inwestować
w Waluty
(pełna lista)

Inwestować
w ETF-y
(pełna lista)

Kopiować
Innych
(pełna lista)

Ostrzeżenie o ryzyku: {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.


Dlaczego warto inwestować w Apple?

Inwestycja w Apple oznacza udział w firmie, która odnosi ogromne sukcesy. Pod względem wpływu na codzienne życie setek milionów ludzi założyciele Apple i ich następcy plasują się obok Henry’ego Forda i Alexandra Grahama Bella. Kluczowe produkty firmy stały się tematem rozmów – komputer Mac, iPhone, Apple Watch i oczywiście iTunes, nazywany najlepszą szafą grającą na świecie. W 2015 roku powstał nawet film o firmie oraz jej współzałożycielu Stevie Jobs.

Prześledź wiadomości i raporty finansowe Apple (NASDAQ: AAPL) na stronie relacji inwestorskich.

Plusy i minusy kupowania akcji Apple

W tej sekcji pokażemy Ci zalety i wady inwestowania w Apple. Ponadto dowiesz się więcej o tym, dlaczego warto kupić akcje Apple:

Korzyści

 • Wiodąca firma w branży
 • Prawie 15 lat z rzędu rekordowych poziomów kursów.
 • największa firma pod względem kapitalizacji rynkowej na NASDAQ (2,35 mld)
 • Przyszłe projekty: Apple TV+, Apple Card (bankowość), Apple Arcade (gry wideo) i Apple News.
 • Zdygitalizowana firma: dzięki temu w czerwcu 2020 roku po pandemii powróciła na rekordowe poziomy
 • Lojalność klientów

Wady

 • Wzrost konkurencji (Huawei, Xiaomi…)
 • Rywalizacja z rynkiem chińskim: rynek strategicznie ważniejszy dla każdej firmy

Czy inwestowanie w Apple w 2021 roku to dobry pomysł?

Aby dowiedzieć się czy dobrym pomysłem jest inwestowanie w Apple w 2021 roku, przeanalizujemy ewolucję rynku akcji tej spółki. Zrozumiemy jej zachowanie podczas kryzysu z 2008 roku, który rozciągnął się w gospodarkach światowych do 2014 roku oraz obecnego kryzysu, którego doświadcza Covid-19. Chcemy w ten sposób pokazać siłę i odporność tego waloru w stosunku do średniej rynkowej.

Na poniższym wykresie widzimy jak kształtował się kurs akcji spółki Apple od 2006 roku do stycznia 2021 roku. Mimo kryzysu w 2008 roku, akcje firmy Apple spadły z 8 do 4 dolarów. Spadek o 50%, z którego otrząsnął się rok później i kontynuował rekordowe wzrosty aż do osiągnięcia $15 za akcję w 2015 roku.

Od tego momentu, rok po roku, przewyższał swoje poprzednie maksima, za każdym razem osiągając sukces w bardziej wyraźny sposób, co widać na nachyleniu wykresu:

Wykres cen akcji spółki Apple
Wykres cen akcji spółki Apple

Pod koniec 2018 r. cena akcji Apple przeszła przez normalny spadek rynkowy, tylko po to, aby rozpocząć swój niezwykły wzrost z 36 dolarów w styczniu 2019 r. do 139 dolarów zaledwie dwa lata później. Pokazuje to, że pomimo tego, że rynki akcji przeżywają jeden z największych kryzysów w swojej historii, firma Apple w ciągu dwóch lat czterokrotnie zwiększyła swoją wartość (400% zwrotu) i to szybciej niż jej poprzednie wzrosty.

Wydaje mi się więc, że w 2021 roku dobrym pomysłem jest inwestycja w Apple ze względu na projekcję przyszłości z technicznego punktu widzenia oraz ekspozycję na nowe rynki, takie jak branża gier wideo (Apple Arcade), sektor bankowy (Apple Card) i rozrywkowy (Apple TV+).

Wniosek: czy to dobry moment na kupno akcji Apple?

Ze względu na pandemię świat coraz bardziej wymaga mobilności w pracy i edukacji, sprzedaż komputerów Mac i iPadów firmy Apple (ticker: AAPL ) pomogła zrównoważyć spadek sprzedaży iPhone’ów. Mimo to, spadek w największym źródle przychodów Apple w ostatnim kwartale nie jest tak niepokojący dla inwestorów, jak mogłoby się wydawać. W końcu użytkownicy cierpliwie czekali na nowego iPhone’a 12 5G.

W ubiegłym kwartale sprzedaż komputerów Mac wzrosła o ponad 29%, natomiast sprzedaż iPadów wzrosła o prawie 46%. Jeśli chodzi o sprzedaż iPhone’ów, które stanowią większość przychodów Apple, to spadła ona o ponad 20% w porównaniu z rokiem ubiegłym. W ujęciu ogólnym sprzedaż netto Apple wzrosła o nieco ponad 1% w porównaniu z poprzednim kwartałem, natomiast rozwodniony zysk na akcję w wysokości 73 centów spadł nieznacznie z poziomu 76 centów w analogicznym kwartale ubiegłego roku.

Najnowsze wyniki dotyczą kwartału, który zakończył się we wrześniu, co oznacza, że nie obejmują one danych dotyczących sprzedaży iPhone’a 12, który został wydany pod koniec października. Dyrektor finansowy Apple Luca Maestri powiedział podczas telekonferencji Apple 29 października, że firma rozpoczęła wysyłkę iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro, a wkrótce rozpocznie przyjmowanie zamówień przedpremierowych na iPhone’a 12 Mini i iPhone’a 12 Pro Max.

„Biorąc pod uwagę bardzo pozytywne opinie, spodziewamy się wzrostu sprzedaży iPhone’ów w grudniowym kwartale” – powiedział. „Oczekujemy, że wszystkie inne produkty w ujęciu zagregowanym będą rosły w tempie dwucyfrowym, a usługi również będą nadal rosły w tempie dwucyfrowym”.

Jeśli chcesz inwestować w akcje Apple, możesz to zrobić bez prowizji za pośrednictwem eToro, klikając tutaj:

[maxbutton id=”2″]

Ostrzeżenie o ryzyku: {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Twój kapitał jest obciążony ryzykiem. Obowiązują także inne opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz na etoro.com/trading/fees.

Często zadawane pytania

Czy akcje APPLE są odpowiednie dla mojego portfela?

Choć nie jest to najtańsza akcja, to po obu stronach spektrum toczą się dyskusje, że Apple nie będzie w stanie utrzymać obecnego tempa lub że będzie podlegać spadkom cen i zysków. Co więcej, inwestorzy mogą być mniej entuzjastycznie nastawieni do perspektyw rozwoju Apple w przyszłości. Niewątpliwie jest to dziś akcja bycza.

Czy Apple wypłaca dywidendę swoim akcjonariuszom?

Apple nigdy nie wypłacało dywidendy. Zamiast tego firma obiecuje inwestorom, że w miarę rozwoju Apple, zdobywania nowych rynków i generowania znaczących zysków, inwestorzy będą coraz bardziej zainteresowani kupnem akcji, co doprowadzi do wzrostu ceny akcji.

Czy to dobry pomysł, aby kupić akcje Apple, jeśli jestem początkujący w inwestowaniu?

Jedna z zasad inwestowania na giełdzie mówi, że należy kupować to co się zna, co oznacza wybieranie akcji spółek, które się rozumie i zna. Inną zasadą jest wybieranie akcji spółek, które mają solidne podstawy lub mocne bilanse. Oczywiście, należy również kierować się dywersyfikacją inwestycji, co oznacza, że nie należy wkładać wszystkich swoich pieniędzy w jedne akcje.

Jaki jest najlepszy broker do inwestowania w akcje Apple?

Dzięki wielu zaletom, bezpieczeństwu, niezwykle intuicyjnej platformie, a także zerowym opłatom przy inwestowaniu w akcje, eToro jest najbardziej polecanym brokerem, jeśli chodzi o inwestowanie w akcje.

Tak, inwestowanie społecznościowe eToro pozwala na kopiowanie i replikowanie Twoich inwestycji i pozycji w akcjach i innych transakcjach giełdowych dzięki silnej społeczności ekspertów. Podejmując decyzję o kopiowaniu konkretnego inwestora(ów) i/lub stosowaniu konkretnej strategii, należy rozważyć całą swoją sytuację finansową, w tym wszelkie zobowiązania finansowe oraz zrozumieć społeczne cechy handlu.

eToro to platforma obsługująca wiele aktywów, która oferuje zarówno inwestowanie w akcje, jak i handel kontraktami CFD.

Należy pamiętać, że kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy wynikającej z dźwigni finansowej. {etoroCFDrisk}% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego dostawcy. Powinieneś zastanowić się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Wyniki osiągnięte w przeszłości nie są wyznacznikiem przyszłych wyników. Przedstawiona historia handlu jest krótsza niż 5 pełnych lat i może nie wystarczyć jako podstawa do podjęcia decyzji inwestycyjnej.

Copy Trading nie jest doradztwem inwestycyjnym. Wartość Twoich inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

eToro USA LLC nie oferuje kontraktów CFD i nie składa żadnych oświadczeń ani nie ponosi odpowiedzialności za dokładność lub kompletność treści tej publikacji, która została przygotowana przez naszego partnera z wykorzystaniem publicznie dostępnych informacji o eToro, które nie są specyficzne dla danego podmiotu.

eToro to wieloaktywowa platforma inwestycyjna. Wartość Twoich inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest zagrożony.

Brak prowizji oznacza, że nie zostanie naliczona opłata maklerska podczas otwierania lub zamykania pozycji i nie dotyczy to pozycji krótkich ani dźwigniowych. Obowiązują inne opłaty, w tym opłaty za wymianę waluty przy wpłatach i wypłatach w innej walucie niż USD. Twój kapitał jest zagrożony.

Kontrakty CFD to skomplikowane instrumenty, które wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej.
{etoroCFDrisk}% kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Inwestowanie w aktywa kryptograficzne jest bardzo zmiennym i nieuregulowanym w niektórych krajach UE. Brak ochrony konsumenta. Możliwe są podatki od zysków.

Copy Trading nie stanowi porady inwestycyjnej. Wartość Twoich inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest zagrożony
.