Regulamin brokerów opcji binarnych

Gracze bardzo często nie czytają warunków, a zatem regulamin opcji binarnych jest dla nich czarną magią. Zwykle tym bardziej nie czyta się tego wszystkiego co napisane jest małym drukiem. Jeśli chcemy dowiedzieć się czegoś więcej na temat brokera jest to pierwsza rzecz jaką powinniśmy zrobić. Czasami nawet zerknięcie na regulamin pozwoli nam zbudować obraz danej firmy. Dzięki takim informacjom jesteśmy wstanie rozpoznać czy dany broker jest uczciwy.

Depozyty wypłaty oraz metody płatności

Zanim zaczniemy inwestować prawdziwe pieniądze powinniśmy ustalić sobie limit. Z naszego obrazu sytuacji wynika że na rynku istnieje bardzo niewielu brokerów którzy pozwalają na wpłaty niższe niż $200. Można więc przyjąć że będzie to dla nas minimalna wpłata, aczkolwiek zdarzają się sytuacje że brokerzy umożliwiają dokonanie depozytu w wysokości na przykład $100. Na rynku znaleźć można także firmy które wymagają od nas minimalnej wpłaty na poziomie $500. Nie uważamy jednak aby wymagane było dokonanie aż takich depozytów. Reasumując, szukać należy takich brokerów którzy umożliwiają dokonanie depozytu w kwocie $200. Gdy już takiego znajdziemy najważniejsze ,aby dowiedzieć się jakiego rodzaju metodami płatności broker dysponuje. Pamiętajmy, że regulamin opcji binarnych to jedna z najważniejszych rzeczy, z jakimi powinniśmy się zapoznać. Więcej na ten temat przeczytaj w poradniku.

Jeśli chodzi o depozyty to raczej nie spotyka się sytuacji w której firma obciąża nas prowizją za jego dokonania. Inna sytuacja występuje w przypadku wypłat. Większość brokerów proponuje klientom te same metody płatności dotyczące zarówno wpłat jak i wypłat. Zdarza się, że niektórzy brokerzy pobierają prowizję w wysokości $30 od wypłaty, inni zaś pobierają taką prowizję dopiero od drugiej wypłaty w ciągu miesiąca. Należy również zwrócić uwagę, aby broker posiadał niewielką minimalny limit wypłaty, ponieważ i takie limity istnieją na rynku.

Stawki kwotowań

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że prawie każdy broker proponuje nam odmienne stawki kwotowań w stosunku do ich rzeczywistych wartości podawanych przez Reuters.

Opcje binarne stosują różne formuły wyceny danych aktywów, które bazują głównie na kwotowania Reuters, ale troszeczkę mogą się od nich różnić. Wszystko zależy od tego co proponuje dany broker. Wielu graczy nie zdaje sobie z tego sprawy i jest to w efekcie końcowym powód utraty pieniędzy. Większość brokerów opcji binarnych, a już na pewno ci licencjonowani udostępniają tabele kwotowań, z których dowiedzieć możemy się jak przedstawiają się ceny danych aktywów. Sprawdzanie cen podawanych przez Reuters jest oczywiście bardzo ważne aby zrozumieć zachowanie rynku, natomiast należy być bardzo ostrożnym, ponieważ każdy broker podaje swoje kwotowania. To na nich powinien opierać się gracz w momencie podejmowania decyzji. Jeżeli zauważysz znaczące i duże różnice w stawkach to niezwłocznie powinieneś przerwać grę i stonaktować się z twoim menadżerem prowadzącym.

Bonusy

Aby dowiedzieć się więcej na temat bonusów przejdź do odpowiedniego tematu naszego poradnika. Znajdziesz tam szczegółowe informacje dotyczące tych zagadnień.