Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Poradnik opcji binarnych – poziom podstawowy

Oceń tą treść

W tej części poradnika przedstawione są ogólne pojęcia oraz zagadnienia związane z opcjami. Dowiesz się czym jest sam poradnik, opcje binarne, przeczytasz o kontach demo, bonusach, sygnałach opcji binarnych oraz dostawcach tej usługi. Dowiesz się w szczególności jakie niebezpieczeństwa czyhają w sieci i jak nie dać się na nie nabrać. Ta część poradnika została podzielona na kilkanaście artykułów, które powinieneś przeczytać zanim zdecydujesz się na korzystanie z opcji binarnych. Później może przejść do części z poradnikiem dla średnio-zaawansowanych lub profesjonalistów.

Kompletny poradnik składa się z 49 lekcji posegregowanych w taki sposób, że przeczytanie wszystkich po kolei spowoduje, że wykształcisz w sobie własną opinię na temat opcji binarnych.

Opcje binarne – Poradnik

Lekcja 1: Rynek opcji binarnych vs Forex

Lekcja 2: 5 porad dla początkujących

Lekcja 3: Regulamin brokerów opcji binarnych

Lekcja 4: Nie jestem znawcą giełdy. Jak podejść do zagadnień opcji binarnych?

Lekcja 5: Opcje binarne a hazard

Lekcja 6: Regulacje prawne

Lekcja 7: Darmowe konto demonstracyjne?

Lekcja 8: Trening na sucho

Lekcja 9: Bonusy w opcjach binarnych

Lekcja 10: Łatwe pieniądze z opcji binarnych?

Lekcja 11: 5 obietnic, w które nie powinieneś wierzyć

Lekcja 12: Mentorzy oraz płatne ebooki

Lekcja 13: Sygnały w opcjach binarnych

Jeśli przeczytałeś już wszystkie 13 lekcji, możesz przejść do kolejnej części. Link do niej znajduje się w pierwszym akapicie. Możesz także skorzystać z menu „Szkoła” na stronie głównej. Powodzenia w dalszej lekturze! Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z opcji binarnych w wersji demo.