Mentorzy oraz płatne ebooki

W internecie znaleźć można wiele reklam głoszących możliwość zakupienia książek (ebook) oraz poradników napisanych przez niebywale bogate osoby, które rzekomo osiągnęły sukces wykorzystując opcje binarne. Dzisiaj za pomocą ebooka chcą się z tobą podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem. Chcą ci dzisiaj sprzedać swój sekret na zarabianie pieniędzy. Coś jest chyba nie tak? Nie uważasz, że skoro są oni tak bogaci, to przecież nie potrzebują dorabiać na sprzedaży książek. Gdybyś ty potrafił zarabiać setki tysięcy, to przecież nie trudziłbyś się z tworzeniem strony internetowej, promowaniem jej oraz pisaniem ebooków.

Jeżeli istniałaby tak rewolucyjna strategia, o której zwykle piszą, to raczej każdy chciałby zachować ją dla siebie. Jeżeli natomiast w pewnym momencie życia chciałbyś się nią podzielić z resztą świata, to przecież nie brałbyś za to pieniędzy, ponieważ już dawno miał być dom na Bora Bora i do niczego nie byłoby ci potrzebne kolejne $49,99 za kilka sprzedanych ebooków. Śmieszne jest jednak, jak wielu ludzi daje się nabierać na tego rodzaju sugestie.

Co najczęściej zawierają reklamy ebooków?

Punkt 1: Świetne imię. Oczywiście każdy autor musi się jakoś nazywać, bo przecież nie kupiłbyś niczego od osoby, która nie ma imienia. Chyba nie uważasz, że książkę napisał Ben Johnson. Być może istnieje wielu ludzi o takim imieniu, ale najprawdopodobniej żaden z nich nie jest wielkim znawcą i twórcą rewolucyjnej strategii zarabiania na 60-sekundowych” opcjach binarnych.

Punkt 2: Imponujący życiorys. Autor takiej książki zwykle pisze, że „W czasie mojej pracy na Wall Street zarabiałem po $10,000 dziennie, ale presja była zbyt wysoka i postanowiłem odejść” lub coś w stylu „Przez ostatnie 10 lat pracowałem dla największych londyńskich firm finansowych” itd. Wszystkie te informacje oczywiście niemożliwe są do zweryfikowania, natomiast robią duże wrażenie dla naiwnych uszu i oczu przeciętnego internauty.

Punkt 3: Super nazwa systemu. System musi mieć jakąś niespotykaną nazwę, coś w stylu „Opcje Turbo”, „Unlimited Options Profit”, „Magic Bot Option”, „Gold Binary System” itd.

Punkt 4: Niezaprzeczalny dowód. Każdy nasz mentor chwali się posiadaniem dowodów na prawdziwość jego słów. Są to najczęściej kiepskiej jakości zdjęcia jakichś przelewów bankowych, wyciągów oraz potwierdzenia „realnych” ludzi.

Nie bądź naiwny – nie kupuj byle ebooka

Jeżeli kiedykolwiek myślałeś o płaceniu za tego rodzaju informacje, to wiedz, że jest to jedno wielkie oszustwo. Jedyne na co czeka taki autor lub sprzedawca, to twój przelew. Jeśli chcesz upewnić się czy na prawdę za pomocą kilku groszy da się stać milionerem, przeczytaj ten artykuł. Ebook, które kupisz nie będzie zawierał żadnych konkretnych informacji, tylko to co za darmo możesz znaleźć w internecie. Najlepiej skorzystaj z naszego poradnika opcji binarnych, w którym dowiesz się wszystkiego co jest Ci potrzebne do gry.